Wermuty CIN&CIN – słodkie, letnie, kobiece przyjemności

CIN&CIN drink list

fot. Ambra

Kobiety kochają drinki – to fakt, którego nie trzeba udowadniać. Elegancki, kolorowy i słodki koktajl o fascynującej barwie, z wyszukanymi dodatkami, stworzony dla wszystkich pań poszukujących nowych, letnich inspiracji. A jest w czym wybierać! CIN&CIN, znawca gustu kobiet oraz specjalista dobrego smaku, na ten czas proponuje owocową słodycz aromatycznych drinków na bazie wermutów CIN&CIN – Bianco, Cherry, Rosso, OranCini i LemonCini.

Lato trwa tak krótko! Pragniemy wykorzystać jego każdą chwilę, chcemy szukać nowych doznań i smakować wszystkie przyjemności życia. Babski wieczór, impreza w gronie przyjaciół, czy upragnione wakacje nie mogą się obyć bez towarzystwa niezwykłych, owocowych wermutów CIN&CIN. Te z nutą cytryny – LemonCini, o smaku pomarańczy – OranCini, o wiśniowym aromacie – Cherry, o wyraźnym rubinowym kolorze – Rosso, czy klasyczne – Bianco, wszystkie sprawiają, że każde spotkanie będzie obfitowało w masę pozytywnej energii.

Wyszukane, niezwykle kobiece wermuty CIN&CIN – inspirują do stworzenia pysznych, kolorowych koktajli, łatwych i szybkich w przygotowaniu! Lekkie i orzeźwiające drinki chłodzą nasze rozgrzane słońcem ciało, cieszą oczy tęczą najróżniejszych barw oraz zapewniają lepsze samopoczucie. Stanowią idealne dopełnienie letnich szaleństw niezależnych i pewnych siebie kobiet. Poznaj najmodniejsze drinki tego sezonu, rozbudź swoje zmysły, skosztuj i delektuj się ich smakiem!

Rekomendowana cena wynosi 19,99 zł  za butelkę 1L.

Ambra

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.