Owocowe wariacje w stylu Fresh & Fruity od Wawelu

Karmelki Fresh and Fruity 1kgSą pełne owocowego, półpłynnego nadzienia, dostępne w 4 wersjach smakowych, tak, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. To nowe Karmelki Fresh & Fruity – letnia nowość z Wawelu! Idealne na nadchodzący sezon! Weź je na plażę i ciesz się owocową porcją smaku!

Karmelki Fresh & Fruity to nowość z firmy Wawel, która łączy w sobie odrobinę tradycji dzięki ręcznej produkcji oraz nowoczesność w postaci owocowego nadzienia w 4 wariantach smakowych: pomarańczowym, mango, truskawkowym i cytrynowym. Fresh & Fruity dołączą do rodziny Karmelków z Wawelu, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem od wielu, wielu lat. Skąd ich fenomen? Z prostego powodu: są lekkie, intensywnie owocowe i odporne na zmiany warunków pogodowych, co czyni je idealnym kompanem wakacyjnych eskapad.

Karmelkowy zawrót głowy!

Karmelki Fresh and Fruity 2kgMyśląc o nadchodzącym lecie, bierzemy pod uwagę możliwości jakie daje nam aura pogodowa. Dzięki temu z pewnością znajdziemy czas na odrobinę aktywności wraz z rodziną lub ze znajomymi, z którymi można wybrać się na spacer, czy przejażdżkę rowerową. Karmelki będą idealnym poczęstunkiem dla uczestników spotkania,  są nie tyko smaczne i sycące ale przede wszystkim  intensywnie owocowe, dając uczucie upragnionego orzeźwienia. Zajmują mało miejsca w torebce, czy plecaku. Ich smak zainteresuje każdego, zwłaszcza najmłodszych łasuchów! Dzieci będą zachwycone nowymi Karmelkami, które nie tylko zostały ozdobione stylowymi paseczkami, ale także w ich wnętrzu zawarto porcję witaminy C.

Nowe Karmelki Fresh & Fruity wytwarzane są podobnie ja znane i lubiane Kukułki, Raczki, Fistaszkowe i Orzeźwiające, ręcznie – według tradycyjnej receptury, co gwarantuje ich niezmienną jakość i wyjątkowy smak.

Karmelki Fresh & Fruity – owocowe orzeźwienie w praktycznym karmelowym opakowaniu.

Wawel

1 koment.

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.