Znamy laureatów “Produkt Roku. Wybór Konsumentów – Innowacja 2013”

Produkt Roku produkty

fot. Produkt Roku Polska

22 kwietnia br. w warszawskim Centrum Konferencyjnym Adgar Plaza poznaliśmy najlepsze produkty branży FMCG minionego roku. Gościem specjalnym gali był Piotr Tymochowicz, ekspert ds. wizerunku. Laureaci IX edycji projektu „Produkt Roku. Wybór Konsumentów – Innowacja 2013” zostali wyłonieni na podstawie badania, przeprowadzonego na zlecenie firmy Produkt Roku Polska, przez instytut badawczy TNS Polska.

5000 konsumentów wskazało najbardziej sprawdzone, godne zaufania i innowacyjne nowości rynkowe. Produktami Roku 2013 zostały te, które uzyskały najwyższe wskaźniki atrakcyjności i zadowolenia w swoich kategoriach. Badanie było przeprowadzone zarówno za pośrednictwem internetu, jak i bezpośrednich wywiadów na respondentach w grupie wiekowej 19-59 lat w miastach powyżej 100 tys. mieszkańców.

Zwycięzca w danej kategorii nabył prawo do posługiwania się logo „Produkt Roku. Wybór Konsumentów – Innowacja 2013” na wszystkich płaszczyznach komunikacji w odniesieniu do nagrodzonego produktu lub jego linii. Czerwony znak jest gwarancją jakości i satysfakcji z używania artykułu, potwierdzoną przez tysiące konsumentów.

Produkt Roku 2013 laureaci

fot. Produkt Roku Polska

Poniżej laureaci „Produkt Roku. Wybór Konsumentów – Innowacja 2013” w poszczególnych kategoriach:

Chrzany: Krakus

Płyny do prania: Kokosal Neutral

Oliwki: Excelencia oliwki zielone

Wody źródlane niegazowane: Primavera

Pasty do zębów: Colgate Max White One

Słodycze – pianki: Haribo – Chamallows Smerfy

Przyprawy jednorodne: Kotanyi – linia przypraw

Koncentraty do płukania: E Perfume Style Love

Napoje izotoniczne: Powerade ION4 i Powerade Zero

Szampony dla dzieci: Hygienic Baby aloes i rumianek

Owocowe napoje gazowane: Hellena – Orange, Lemon, Lime

Chusteczki nawilżane dla dzieci: Hygienic Baby aloes i rumianek

Fixy: Knorr – Fix soczysty kurczak z patelni z paprykę i rozmarynem

Zupy do gotowania: Winiary – Pomysł na francuską zapiekaną zupę cebulową

„Produkt Roku. Wybór Konsumentów” to program marketingowy skierowany do producentów i dystrybutorów produktów z branży FMCG. Program tworzą dwa elementy: wielkie badanie opinii polskich konsumentów na temat nowych lub innowacyjnych produktów oraz tytuł i logo, którym producenci mogą posługiwać się w komunikacji marketingowej nowości uznanych za najlepsze w swoich kategoriach. Koncept „Produkt Roku. Wybór Konsumentów” funkcjonuje na świecie od 1987 roku, pierwsza edycja badania odbyła się we Francji. W chwili obecnej projekt jest obecny w 33 krajach. Więcej informacji dostępnych jest na stronie www.produktroku.pl.

Partnerzy projektu: instytut badawczy TNS Polska, sieć hipermarketów Real, ogólnopolska sieć electromarketów i sklep internetowy – Media Markt i Saturn, branżowy miesięcznik „Handel”, magazyn „Media i Marketing Polska”, dwutygodnik „Tina” oraz suplement telewizyjny „Teleprogram”.

Produkt Roku Polska

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Więcej w Branża FMCG, FMCG, Konkurs
Zakupy spożywcze online
PayU: Wielkanocne zakupy z Internetu? Branża spożywcza wciąż czeka na swoje „5 minut” w sieci

Przed świętami wielkanocnymi e-delikatesy oraz sklepy internetowe z branży spożywczej intensywniej zachęcają do zakupów z dostawą do domu. Czy zamawianie...

Zamknij