Przysmaki rybne marki FRoSTA – uczta dla miłośników produktów rybnych

Frosta Przysmak rybny ze szpinakiem 220gZłota, chrupiąca panierka, smakowite dodatki, w środku soczysta ryba, a wszystko oparte wyłącznie na naturalnych recepturach. Takie są Przysmaki rybne oferowane przez markę FRoSTA.

Amatorom produktów rybnych FRoSTA oferuje wyjątkowe kompozycje soczystych filetów zapieczonych w panierce w towarzystwie aromatycznych sosów: Przysmak rybny ze szpinakiem oraz Przysmak rybny z serem i ziołami. Linia Przysmaków rybnych w panierce to propozycja dla tych, którzy w kuchni cenią jakość, smak, a jednocześnie naturalność, łatwość i szybkość przygotowania posiłków.

Przysmak rybny ze szpinakiem to soczysty filet zapieczony z sosem ze świeżego szpinaku z dodatkiem sera dojrzewającego edamer i śmietany. Przysmak rybny z serem i ziołami to delikatny filet z mintaja z wyjątkowym sosem serowym na bazie sera edamskiego z dodatkiem świeżych ziół: pietruszki, koperku oraz szczypiorku. Obydwa otoczone złocistą, chrupiącą panierką.

Frosta Przysmak rybny z serem i ziołamiPrzygotowanie Przysmaków rybnych jest bardzo proste. Wystarczy produkt piec w rozgrzanym piekarniku przez 17 minut. Ich pieczenie nie wymaga użycia tłuszczu, dzięki czemu filety są mniej kaloryczne. Drugim, alternatywnym sposobem jest przyrządzenie przysmaków na patelni w 9 minut. Przysmaki rybne marki FRoSTA doskonale sprawdzą się jako główny składnik obiadu lub kolacji.

Przysmaki rybne, zgodnie z polityką 100% naturalnego smaku FRoSTY, nie zawierają wzmacniaczy smaku, barwników, aromatów, tłuszczów utwardzonych, skrobi modyfikowanej i konserwantów.

Produkty:

Przysmak rybny ze szpinakiem
Przysmak rybny z serem i ziołami

Gramatura: 220g
Cena: ok. 6 zł

FRoSTA

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.