Nescafé Dolce Gusto – nowy, designerski ekspres do kawy

Nescafe Dolce Gusto ekspresMarka NESCAFÉ, doceniając kunszt artystów, chętnie angażuje ich do swoich projektów. W 2011 roku nawiązała współpracę ze znaną projektantką, Agathą Ruiz de la Prada. Owocem wspólnej pracy był niezwykle oryginalny ekspres Krups NESCAFÉ Dolce Gusto Piccolo de la Prada. W tym roku, z okazji 75. urodzin marki NESCAFÉ, wprowadzony został na rynek kolejny unikatowy model ekspresu NESCAFÉ Dolce Gusto, zaprojektowany przez hiszpańską designerkę, Coral Hernandez Finol, związaną z firmą Custo Barcelona. Urządzenie kusi niebanalnym wzornictwem i niezwykłą kolorystyką. Odważne róże, fiolety i zielenie oraz wyjątkowo opływowa bryła z pewnością spotkają się z uznaniem miłośników nowoczesnego designu oraz osób podążającym za najnowszymi trendami.

Ekspres Krups NESCAFÉ Dolce Gusto stanowi jednak nie tylko piękny element wyposażenia, ale gwarantuje przede wszystkim możliwość przygotowania aż 22 smaków kawy i innych napojów, np. herbaty. Najnowszą kapsułką w ofercie marki NESCAFÉ jest ESPRESSO BARISTA – intensywny smak i bogaty aromat oraz gładka, aksamitna pianka na powierzchni kawy zadowolą wszystkich kawowych koneserów. Dzięki najnowszemu ekspresowi oraz hermetycznie zamkniętym kapsułkom od marki NESCAFÉ każdy dzień będzie smakował wyjątkowo.

Do produkcji kaw NESCAFÉ Dolce Gusto wybierane są wyłącznie najlepsze ziarna dojrzewające na plantacjach położonych od 1000 do 2000 metrów nad poziomem morza, zrywane ręcznie, aby zagwarantować najwyższą jakość. Wysokie ciśnienie – 15 barów – sprawia, że ekspres do kawy NESCAFÉ Dolce Gusto serwuje kawę tak wyśmienitą jak z kawiarni.

Smak niezapomnianych chwil z NESCAFÉ – już od 75 lat

Kawa NESCAFÉ uwielbiana jest nie tylko przez artystów. Każdego dnia marka towarzyszy milionom ludzi na całym świecie, będąc świadkiem zarówno przełomowych wydarzeń, jak i małych sukcesów każdego z nas. Jest codziennym bohaterem umilającym zwykłe chwile, tak aby każdy moment miał szansę stać się wyjątkowym. Marka NESCAFÉ jest z nami już od 75 lat – 1 kwietnia 1938 roku fabrykę w Szwajcarii opuściły pierwsze puszki kawy rozpuszczalnej. Od tej pory, mimo skończonych 75 lat, NESCAFÉ wciąż ma mnóstwo pomysłów oraz energię, aby dalej się rozwijać. To dzięki temu najlepsze dzieje się z NESCAFÉ.

Sugerowana cena detaliczna:

– ekspresu Krups NESCAFÉ Dolce Gusto ok. 399 zł.

– kapsuł NESCAFÉ Dolce Gusto ESPRESSO BARISTA za 16 sztuk to ok. 21,99 zł.

Zastrzegamy, że firma Nestlé Polska S.A., będąca producentem, nie ma wpływu na ceny stosowane przez przedsiębiorców prowadzących działalność w zakresie dalszej sprzedaży produktów. Informacji o cenach ww. produktu na półce sklepowej należy poszukiwać w punktach sprzedaży.

Nestlé

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.