Bakalland wchodzi na rynek musli i płatków śniadaniowych

Bakalland Płatki Pełnoziarniste„Zwracam się do Pań” to nowa, ogólnopolska kampania reklamowa marki Bakalland, która wystartowała 28 marca 2013. Akcja została przygotowana we współpracy z agencją Fat Baby oraz domem mediowym MEC.

Bakalland, lider na rynku markowych bakalii w Polsce wchodzi na rynek musli i płatków śniadaniowych. Doskonała, lekko magiczna pani domu, bohaterka poprzednich reklam Bakalland, zwraca się do Pań z informacją o nowości w ofercie Bakalland – linii 3 wariantów płatków pełnoziarnistych oraz 3 wariantów musli chrupiących.

Nasza bohaterka, która jest bardzo pozytywnie odbierana przez konsumentki i buduje zaufanie oraz nowoczesny wizerunek firmy Bakalland, pomoże nam w walce o udziały rynkowe na bardzo konkurencyjnym rynku, zdominowanym przez globalnego gracza.

– mówi Milena Wysokińska, Marketing R&D Manager w firmie Bakalland.

Kampania ma zachęcić nowoczesne kobiety, które cenią szybkie, przyjemne śniadania do sięgnięcia po musli i płatki śniadaniowe Bakalland. Wielka ilość najwyższej jakości bakalii oraz zboża, które zamknięto w jednej paczce płatków i musli Bakalland, są przepisem na śniadanie doskonałe. Reklama podkreśla bakaliowość oraz doskonały smak płatków śniadaniowych i musli.

Kampania oparta jest na silnych działaniach obejmujących TV: kampanię spotową w stacjach ogólnopolskich i tematycznych, precyzyjnie dopasowanych do grupy docelowej oraz sponsoring programów – Kuchenne Rewolucje i Dzień Dobry TVN. Wspierają ją prasa branżowa, akcje trade marketingowe i aktywności PR.

Za stworzenie strategii komunikacji oraz kreacji kampanii odpowiada agencja Fat Baby, za produkcję i post-produkcję spotów TV – Papaya Films i Lunapark. Planowanie i zakup mediów zlecono domowi mediowemu MEC, a działaniami PR zajęła się agencja Media Forum.

Bakalland

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.