Słodki Wawel na uroczyste chwile Pierwszej Komunii Świętej

Aby odpowiednio celebrować Pierwszą Komunię Świętą warto pamiętać o wyjątkowości tej uroczystości. Wybierając prezent dla uczestników i najbliższych pamiętajmy, by nie tylko utrwalił on podniosłe chwile, ale także wyrażał szacunek dla młodej osoby obchodzącej swoje święto. Taką właśnie rolę pełnią okolicznościowe zestawy słodyczy z Wawelu.

Pierwsza Komunia Święta to dla dziecka niezwykłe, pełne emocji przeżycie. Również każdy z nas ma swoje własne wspomnienia, do których czasem wraca. Starsze osoby pamiętają smak kakao pitego w zakrystii. Współcześni 20-sto i 30-latkowie wspomną czerwoną oranżadę i elektroniczne zegarki, jeszcze młodsi – pierwsze komórki i odtwarzacze muzyczne. Obecnie popularnością cieszą się quady, konsole do gier, czy wycieczki zagraniczne. Są jednak rzeczy, które dla wszystkich pokoleń pozostają niezmienne: modlitwy, których nie zapominamy nigdy oraz emocje związane z samą uroczystością. By utrwalić właśnie takie wspomnienia, firma Wawel po raz kolejny przygotowała dla swoich konsumentów serię okolicznościową na Pierwszą Komunię Świętą.

W dzisiejszych czasach sen z powiek rodziców, dziadków, chrzestnych i najbliższych spędza jedno pytanie: Co będzie wymarzonym prezentem dla najmłodszych bohaterów tego dnia? Warto się zastanowić, jak sprawić radość uczestnikom tego wyjątkowego święta i co utrwali te chwile na zawsze. Czasami dobre słowo połączone ze  słodkim podarkiem potrafią zdziałać więcej, niż drogie prezenty.

Firma Wawel co roku na ten wyjątkowy dzień przygotowuje specjalną okolicznościową ofertę produktową. W tym roku znalazło się w niej 5 znanych i lubianych produktów: Czekoladki  Koncertowe w specjalnych nakładkach dla chłopców lub dziewczynek, cukierki Michałki Białe, duża Mleczna Czekolada Truskawkowa oraz Mieszanka Krakowska w fantazyjnym prezentowym opakowaniu.

Wawel

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.