Czekolada Toblerone Fruit & Nut – idealna na każdą okazję

Znana na całym świecie rodzina czekolad  Toblerone, która dzięki dystrybutorowi – firmie Index Food dostępna jest także w Polsce, wszystkim miłośnikom wyśmienitych słodyczy poleca Toblerone Fruit & Nut!

Toblerone Fruit&Nut

Seria Toblerone to charakterystyczne, pełne miodu, nugatu i migdałów trójkątne czekoladki, pochodzące z ojczyzny najwyższej klasy słodkości – Szwajcarii.  W 1908 r. Theodor Tobler, powodowany pragnieniem stworzenia niepowtarzalnych pralin oraz zainspirowany charakterystycznym szczytem Matterhorn w jego ukochanych Alpach Pennińskich, wymyślił jedyne w swoim rodzaju czekoladki przypominające turnie górskie. Dzięki niezwykłemu aromatowi bakalii oraz pełnemu smakowi, czekoladki wkrótce zyskały światową sławę.

Kolejna w serii, wyśmienita Toblerone Fruit & Nut to pralina wypełniona po brzegi sporymi kawałkami orzechów, migdałów oraz rodzynek, oblaną prawdziwą szwajcarską czekoladą z alpejskiego mleka. To klasyczna słodycz o niepowtarzalnej konsystencji i charakterystycznych, w szczególności miodowych dodatkach, która zadowoli podniebienia nawet najbardziej wymagających łasuchów. Proste, jednak głęboko przemyślane połączenie idealnie dopełniających się i współgrających smaków sprawia, że Toblerone wprost nie można się oprzeć!

Toblerone zachwyca smakiem i zachęca do dzielenia się nim z innymi. Wszystko przez jedyny w swoim rodzaju kształt czekoladki, który sprawia, że łatwo nią częstować, dzieląc jednocześnie słodką, czekoladowo – miodową radość z bliskimi.

Marka: Toblerone
Opakowanie: 100g
Cena: ok. 5,50 zł

Index Food

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.