Schab chłopski marki Gobarto

Schab chłopski GobartoDo wyrafinowanej listy kilkunastu ekskluzywnych produktów marki Gobarto dołączył kolejny wyrób – Schab chłopski.  Wędliny znajdujące się w portfolio marki wytwarzane są z najwyższej jakości polskiej wieprzowiny pochodzącej z czystych ekologicznie terenów północnego Mazowsza.

Wyroby ze znakiem Gobarto produkowane są z najwyższej klasy surowców z dodatkiem przypraw naturalnego pochodzenia. Wytwarzane są według starannie sporządzonych receptur. Stosowane nowoczesne technologie pakowania zapewniają trwałość i termin przydatności do spożycia oraz wygodę w użyciu. Łączą w sobie wyrafinowany smak i apetyczny wygląd – staną się ozdobą każdego polskiego stołu, zarówno podczas wykwintnej kolacji jak i rodzinnego śniadania.

Schab chłopski – to produkt peklowany uzyskany ze schabu wieprzowego. Zanim pojawia się w sklepowych ladach, schab chłopski poddawany jest parzeniu i pieczeniu. Na jego wyjątkowe walory smakowe wpływa specjalna posypka z ziarnami pieprzu i gorczycy. Tak doprawiona wędlina świetnie smakuje jako samodzielna przystawka podczas spotkania z przyjaciółmi i rodziną. Doskonale sprawdzi się też jako główny składnik śniadań i kolacji.

Cena detaliczna: ok. 22,26 zł/kg.

Cedrob

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.