Zioła z Polski – czyli herbatki ziołowe od Irving

„Zioła z Polski” to starannie wyselekcjonowane liście mięty, melisy i pokrzywy oraz kwiaty rumianku, pochodzące z polskich upraw, łąk i ogrodów. Ich najwyższą jakość gwarantuje marka IRVING!

Marka IRVING, która specjalizuje się w komponowaniu wyśmienitych herbat, pozyskiwanych z cenionych światowych plantacji na Cejlonie, w Indiach, czy w Chinach; tym razem postawiła na zioła – najlepsze, bo z Polski! Właśnie w Polsce występuje kilkadziesiąt gatunków tych dobroczynnych roślin, które szczególnie upodobały sobie umiarkowany klimat i warunki geograficzne środkowej Europy. Spośród nich marka IRVING wybrała do swojej oferty te najpopularniejsze i najbardziej lubiane: miętę, melisę i rumianek, uprawiane w ogrodach ziołowych, oraz pokrzywę, ręcznie zbieraną z polskich łąk i polan.

Cenne właściwości tradycyjnych polskich ziół znane i doceniane są od wieków. Kiedyś były domeną zielarek, dziś z ich dobrodziejstw chętnie korzystają coraz młodsze pokolenia kobiet, poszukujących naturalnych sposobów na zachowanie zdrowia i urody.

Mięta IrvingMięta to jedno z najpopularniejszych polskich ziół. Stosuje się ją nie tylko leczniczo, przy dolegliwościach trawiennych, ale także coraz częściej, jako pyszny, orzeźwiający napar – zimą na ciepło, latem z kilkoma kostkami lodu – na zimno.

Mięta z linii „Zioła z Polski” pochodzi ze ściśle kontrolowanych upraw ziół, położonych w malowniczym regionie Gór Świętokrzyskich. Jej liście zostały starannie wyselekcjonowane i wysuszone, a następnie szczelnie zapakowane.

Opakowanie zawiera 20 saszetek herbatki ziołowej.
Rekomendowana cena: 3,69 zł

Rumianek IrvingRumianek znany jest ze swoich właściwości łagodzących. Korzystnie działa na układ pokarmowy, likwiduje wewnętrzne napięcia i działa odprężająco.

Rumianek „Zioła z Polski” pochodzi ze ściśle kontrolowanych upraw, położonych w południowo-wschodniej Polsce. Jego kwiaty zostały poddane skrupulatnej selekcji, a następnie wysuszone i zapakowane w odpowiednie na jedną filiżankę naparu porcje.

Opakowanie zawiera 20 saszetek herbatki ziołowej.
Rekomendowana cena: 3,69 zł

Pokrzywa IrvingPokrzywa, znana jest ze swoich właściwości oczyszczających; wspomaga usuwanie toksyn z organizmu i korzystnie działa na układ pokarmowy. Poprawia wygląd cery oraz kondycję włosów i paznokci, dlatego najchętniej sięgają po nią kobiety.

Pokrzywa z linii „Zioła z Polski” rośnie naturalnie na polskich łąkachi polanach, gdzie zbierana jest ręcznie. Jej liście są starannie selekcjonowane i suszone, a następnie – dla zachowania aromatu – szczelnie pakowane.

Opakowanie zawiera 20 saszetek herbatki ziołowej.
Rekomendowana cena: 3,69 zł

Melisa IrvingMelisa poprawia samopoczucie, ułatwia odprężenie organizmu i pomaga przy bezsenności. Jej kojące właściwości doceniają kobiety w ciąży i młode mamy w okresie laktacji.

Melisa „Zioła z Polski” pochodzi ze ściśle kontrolowanych ogrodów ziołowych, położonych na terenie Polski. Jej liście zostały starannie wyselekcjonowane i wysuszone, a następnie podzielone na porcje i ręcznie zapakowane.

Opakowanie zawiera 20 saszetek herbatki ziołowej.
Rekomendowana cena: 3,69 zł

Irving

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.