Walentynkowe chwile z marką Wedel

Walentynki to szczególny dzień w roku, który celebrujemy z ukochaną osobą oraz wszystkimi, którzy są blisko nas. Podziękujmy za ich obecność, podarowując im wedlowskie słodycze, których głęboki i intensywny smak przypomni o naszych uczuciach.

Święto zakochanych to właściwy czas, aby obdarować bliską osobę prezentem, który zachwyci nie tylko swoim wyglądem, ale również doskonałym smakiem. Takim podarunkiem są słodkości marki Wedel, których charakterystyczny smak płynie z najlepszej jakości kakao z Ghany. Na Święto Zakochanych wybierz jedną z wedlowskich propozycji, która umili walentynkowy wieczór i sprawi ukochanej osobie wyjątkową, czekoladową przyjemność.

Ptasie Mleczko Waniliowe Wedel

fot. Wedel

Szukasz odpowiedniego prezentu na wyjątkową okazję, jak Święto Zakochanych? Takim podarunkiem jest wyśmienite Ptasie Mleczko® Waniliowe na prezent w unikalnej szacie graficznej. Delikatne pianki oblane kruchą warstwą oryginalnej wedlowskiej czekolady to kawałeczek nieba, który zachwyci bliską Ci osobę. Wybierz na prezent oryginalne i niepowtarzalne pianki Ptasie Mleczko® Waniliowe marki Wedel w podarunkowym opakowaniu i dziel się z bliskimi niepowtarzalną, niebiańską przyjemnością!

Ptasie Mleczko® Waniliowe na prezent

Waga: 420 g
Cena: ok. 13 zł

Serce Wedel

fot. Wedel

Pragniesz obdarować swoją drugą połówkę niezwykłym prezentem? Nic tak nie cieszy, jak pyszne czekoladki opakowane w wymowne, eleganckie pudełko w kształcie serca. Podaruj ukochanej osobie wedlowskie Serce i razem cieszcie się tą cudowną chwilą pełną przyjemności i słodkiej rozkoszy.

Serce

Waga: 300 g
Cena: ok. 50 zł

Praliny Od serca Wedel

fot. Wedel

Nie masz pomysłu na to, jak wyrazić swoje uczucia bliskiej Ci osobie? Podaruj jej wyjątkowe wedlowskie praliny Od Serca. Każda czekoladka w kształcie serduszka, swoim uroczym kształtem i niepowtarzalnym śmietankowym smakiem sprawi ogromną radość drugiej osobie i dostarczy intensywnej przyjemności, jednocześnie pobudzając  wszystkie zmysły .

Praliny Od serca

Waga: 129 g
Cena: ok. 12 zł

Czekolady Duety w trzech smakach Wedel

fot. Wedel

Idealnym prezentem na romantyczny wieczór we dwoje będą wedlowskie Duety. Ukryte pod kruchą czekoladą dwa doskonałe owocowe smaki, idealnie komponują się ze sobą, tak jak Ty i najbliższa Ci osoba. Sprawcie sobie nawzajem czekoladową przyjemność i cieszcie się Dniem Zakochanych. Na tę wyjątkową okazję marka Wedel proponuje Duety w trzech wyjątkowych smakach: czerwona pomarańcza – mango, poziomka – porzeczka oraz  brzoskwinia – żurawina. Te niecodzienne połączenia na pewno rozbudzą Wasze zmysły.

Czekolady Duety w trzech smakach

Waga: 100 g
Cena: ok. 3,30 zł

Wedel

4 koment.

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.