Ryż z warzywami od firmy Krawpak

Ryż z warzywami Krawpak

fot. Krawpak

Kuchnie całego świata skrywają własne receptury doprawiania ryżu. Dzięki nim zwykły ryż nabiera często zupełnie nowego, a nawet zaskakującego aromatu. Ryż można na przykład podawać z ostrymi przyprawami, słodko – kwaśnym sosem, czy też słodkimi rodzynkami.  Firma Krawpak proponuje z kolei Ryż z warzywami – zaskakującą w smaku, zdrową i ułatwiającą przyrządzenie ciekawych potraw -nowość kulinarną.

Ryż z bukietem warzyw: marchewką, pietruszką, selerem oraz porem, w opakowaniu, w którym znajdują się 2 saszetki 125 gramowe – to nowość w ofercie firmy Krawpak. Doskonałe surowce pochodzące od sprawdzonych dostawców z Lubelszczyzny, gwarantują najlepszą jakość tego produktu, połączenie ryżu i warzyw zapewni z kolei radość ze smakowania nowatorskich potraw.

Kolorowo na talerzu

Ryż kojarzony jest głównie z kulturą i kuchnią chińska, ale i w naszym europejskim menu zagościł już na stałe jako składnik wielu dań. Stanowi podstawę do stworzenia pysznych potraw, takich jak risotto, paella, gołąbki, a także wspaniały dodatek do mięsa, ryb, drobiu i warzyw. Zastosowań ryżu, podobnie jak jego gatunków nie sposób policzyć.  Aby ułatwić przygotowanie fantazyjnych dań przy użyciu ryżu firma Krawpak stworzyła Ryż z bukietem suszonych warzyw, marchewką, pietruszką, selerem oraz porem. Dwie wygodne saszetki o wadze 125 gramów każda, umieszczone w tekturowym, kolorowym opakowaniu to zachęta do wariacji kulinarnych oraz zdrowego odżywiania się. Z ich pomocą możemy w szybki sposób przygotować risotto, bez potrzeby dodania warzyw.  W towarzystwie mięsa lub ryby ugotowany ryz będzie prezentował się estetycznie i smakowicie, a każdy kto nie przepada za smakiem ryżu doceni jego ulepszoną warzywną wersję.  Ryż będzie smakować wybornie także w towarzystwie sosu lub masła lub jako dodatek do sałatki. Z powodzeniem może również spełniać rolę pysznego i kolorowego farszu do gołąbków, pomidorów, papryki czy bakłażana.

Ryż – zdrowie w małym ziarenku

W kulturze wschodu ryż jest symbolem życia i płodności, a także dostatku. Nie bez przyczyny parę nowożeńców, wstępujących na nową drogę życia, obsypuje się zatem ryżem.  Ryż jest skarbnicą wartości odżywczych, zawiera dużo białka, błonnika i witamin z grupy B. Nie uczula, jest składnikiem diety bezglutenowej, to danie lekkostrawne, nie podrażnia jelit. Działa przeciwbiegunkowo i łagodzi podrażnienia żołądka. Wskazany jest dla osób uczulonych na białko pszenicy i cierpiących na celiakę. Jest bezpieczny dla małych dzieci, ludzi w podeszłym wielu, oraz rekonwalescentom. Ryż stanowi źródło węglowodanów złożonych, czyli skrobii. Wysoka aktywność fizyczna zwiększa zapotrzebowanie na energię, ryż stanowi zatem doskonały pokarm dla sportowców.

W kuchni nie warto popadać w rutynę. Ciekawy przepis to jednak nie wszystko. Warto również sięgnąć po produkty, które ułatwią stworzenie fantazyjnych dań. Z pewnością do takich należy pyszny, zdrowy i kolorowy, Ryż z warzywami od firmy Krawpak.

Zawartość opakowania: 2 x 125 g
Cena brutto: 1,80 zł

FPHU Krawpak

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.