Nowa odsłona napojów gazowanych marki Hellena

Hellena zmieniła opakowania linii napojów gazowanych. Teraz owocowe smaki:  Lime, Orange i Lemon wyróżniają się na sklepowej półce oraz zachęcają do zakupu designerskimi etykietami.

Marka Hellena odświeżyła linię napojów gazowanych. Efektem liftingu etykiet jest bardziej kolorowa, nowoczesna i młodzieżowa odsłona produktów. Wizualizacja owocu w centralnej części etykiety nawiązuje do poprzednich opakowań. Wprowadzono anglojęzyczne nazwy napojów: Lime, Orange, Lemon, będące jednocześnie czytelną komunikacją wariantów smakowych.

Napoje gazowane Hellena są dostępne w butelkach 1,25 L, o kształcie analogicznym do butelki tradycyjnej oranżady. Oferowane w trzech wariantach: Lime, Orange i Lemon, pozwalają cieszyć się smakiem dojrzewających w słońcu cytrusów. Na nowych etykietach znajduje się także informacja o braku sztucznych słodzików w składzie produktów.

Linia napojów gazowanych Hellena to propozycja dla konsumentów, poszukujących orzeźwienia. Tym, którzy preferują bardziej kwaskowy smak, Hellena poleca Lime i Lemon, natomiast zwolennicy słodszych napojów, powinni sięgnąć po Orange.

Produkt: Lime 1,25 L, Lemon 1,25 L, Orange 1,25 L
Cena: ok. 2,50 zł

Jutrzenka Colian

1 koment.

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.