Marynowane pieczarki marki Farma wzbogacą smakowite sałatki i fantazyjne przekąski

Farma nowość Pieczarki marynowane

fot. Unia Handlowa

Marka Farma wprowadziła do oferty nowość – Pieczarki marynowane z marchewka i cebulką – które z pewnością podbiją podniebienia miłośników wszelkich marynowanych przetworów oraz fanów imprezowych przekąsek.

W słoiczku marynowanych pieczarek marki Farma znajdują się niewielkie pieczarki zanurzone w towarzystwie drobno pokrojonej marchewki i cebulki oraz pachnących przypraw w aromatycznej, wyrazistej marynacie. Grzybki, które trafiają do słoików są specjalnie wyselekcjonowane, kryteria selekcji to świeżość, jakość, a także odpowiedni kształt i niewielkie rozmiary.  Możliwości wykorzystania marynowanych pieczarek jest naprawdę wiele! Na przykład – wystarczy je odsączyć, nabić wraz z innymi składnikami na wykałaczkę i koreczki gotowe! Świetnie sprawdzą się też  jako dodatek na desce wędlin lub serów, albo jako składnik sałatek czy rozmaitych past do krakersów i kanapek.

Produkt zapakowany jest w wygodny w przechowywaniu szklany słoiczek z zakrętką, oznakowany elegancką i przyciągającą wzrok etykietą.

Marka: Farma
Opakowanie: 320 g
Cena: ok. 3,17 zł

Unia Handlowa

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.