11 nowych sklepów SPAR w grudniu

SPAR

fot. SPAR

SPAR zakończy mijający rok mocnym akcentem. 11 sklepów, które do końca roku rozpoczną działalność pod szyldem sieci to rekordowy wynik otwarć w ciągu jednego miesiąca.

Z jedenastu nowych placówek 8 będzie zlokalizowanych w województwie podkarpackim, 2 w świętokrzyskim i 1 w lubelskim. Łączna powierzchnia sklepów wyniesie blisko 2600 metrów kwadratowych. Taka liczba otwarć w grudniu to dużo więcej  niż zakładane 1 otwarcie w tygodniu. Tempo rozwoju SPAR jest coraz większe i wszystko wskazuje na to, że uda się je utrzymać.

Cieszy nie tylko liczba otwieranych sklepów, ale też rosnące zainteresowanie naszą ofertą franczyzową. W stosunkowo krótkim czasie osiągnęliśmy mocną pozycję na rynku i staliśmy się rozpoznawalną marką, która dla coraz większej liczby naszych partnerów jest gwarancją sukcesu. Jestem przekonany, że nasi partnerzy rozumieją, że wysokie wymagania jakie im i sobie stawiamy mają na celu osiąganie jak najlepszych wyników. Doceniają to również klienci o czym świadczą chociażby rosnące obroty naszych sklepów.

– mówi prezes SPAR Polska Wojciech Bystroń.

Rosnąca liczba otwarć nie oznacza obniżania standardów wyznaczonych przez SPAR. Dopracowana wizualizacja sklepów, optymalne zagospodarowanie powierzchni sprzedażowej oraz specjalistyczne szkolenia personelu to normalne działania w przypadku uruchamiania każdej nowej placówki.

SPAR

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.