Już nie Horalky – teraz kultowy wafelek nazywa się Góralki

Wafelek Góralki

Z początkiem lutego br. kultowy wafelek Horalky zmienił nazwę na terenie Polski. Teraz nazywa się Góralki. Zmieniła się nazwa, ale zawartość i smak pozostał ten sam. Wafelki nadal są tak samo pyszne jak przed zmianą nazwy.

Wafelki Góralki będą oferowane w tych samych czterech smakach  i w tej samej wysokiej  jakości jak dotychczas. Wprowadzeniu zamiany na rynku będzie towarzyszy intensywna kampania reklamowa w telewizji i w internecie, która ma za zadanie poinformować konsumentów o zmianie nazwy produktu, a także mocne wsparcie trade marketing. Działania marketingowe rozpoczęły się już w lutym i potrwają przez całą wiosnę.

Góralki to pyszny i kruchy wafelek, który zdążył już (jako Horalky) podbić serca niejednego z nas. To także smakowita  i sycąca przekąska, która dzięki oblewaniu po bokach, jest idealna w pracy, w  szkole, w domu i w podróży!

IDC Polonia

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Więcej w Góralki, Horalky, IDC Polonia, Producent słodyczy, Słodycze, Wafelek, Wafelki
Zajączek wielkanocny Kit Kat
Słodka Wielkanoc z Nestlé

Wielkanoc to czas, kiedy cieszymy się rodzinną atmosferą, wspólnym malowaniem pisanek, pierwszymi wiosennymi spacerami i czekamy na zajączka z koszem...

Zamknij