Nowy SPAR w Okmianach

Spar

fot. Spar

Zaproszeni goście oraz przedstawiciele władz lokalnych wzięli udział w uroczystym otwarciu nowego sklepu SPAR w Okmianach w województwie dolnośląskim. Nowa placówka ma 210 metrów kwadratowych powierzchni i jest 103 sklepem SPAR w Polsce.

Otrzymaliśmy olbrzymie wsparcie od SPAR, który uczestniczył we wszystkich etapach prac przygotowawczych. Równie ważne jak  pomoc przy wizualizacji i rozmieszczeniu towarów były dla nas szkolenia naszych pracowników. Otwarcie cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców miasta. Już po kilku dniach działania –  dzięki atrakcyjnej ofercie i profesjonalizmowi – klientów przybywa.

– mówi kierownik sklepu Rafał Tokarz.

Przygotowania do otwarcia sklepu trwały blisko 4 tygodnie. W sklepie dostępny jest duży asortyment towarów na stoiskach nabiałowym, piekarniczym, wędliniarskim, spożywczym , owocowo – warzywnym oraz monopolowym. Do dyspozycji klientów oddano dwa stanowiska kasowe. W dniu otwarcia zadbano o atrakcje dla klientów. Poza licznymi promocjami cenowymi przygotowano degustację potraw regionalnych.

SPAR

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.