Nowe zimowe opakowanie Konfitury z pomarańczy marki Owocowa Rozkosz

Konfitura z pomarańczy Owocowa Rozkosz

fot. Scandic Food

Scandic Food – właściciel marki Owocowa Rozkosz wprowadził na rynek nowy, bardzo oryginalny i smakowity produkt. To konfitura z pomarańczy, przygotowana z 57 g owoców na 100 g produktu. Dzięki temu posiada ona głęboki owocowy smak, gęstą konsystencję oraz niepowtarzalny aromat soczystych, południowych owoców. Konfitura została sporządzona z dorodnych, powoli dojrzewających w ciepłym słońcu pomarańczy, których smak przenosi na bujne stoki śródziemnomorskich krain.

Konfitura z pomarańczy Owocowa Rozkosz sprawdzi się idealnie w kuchni na wielu polach: jako dodatek do kanapek, lodów, gofrów oraz – przede wszystkim w okresie zimowym – do sporządzana wyśmienitych ciast i ciasteczek, których świąteczny aromat skusi niejednego smakosza.

Produkt został wprowadzony na rynek na początku tego roku, jednak teraz zyskał nową szatę. Wieczko przyozdobione zostało utrzymanym w zimowo – śniegowym klimacie świątecznym kapturkiem. Ten uroczy dodatek sprawi, że w najbliższym okresie konfitury staną się jeszcze bardziej atrakcyjne, także wizualnie.

Produkt: Konfitura z pomarańczy niskosłodzona
Marka: Owocowa Rozkosz
Masa: 210 g
Cena: ok. 5 zł

Scandic Food

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.