Paprykarz wegetariań​ski od Primaviki – zdrowszy, lżej​szy i delikatniejszy

Paprykarz wegetariański Primavika

fot. Primavika

Firma PRIMAVIKA, słynąca z wytwarzania doskonałych w smaku i niezwykle zdrowych produktów nie zawierających mięsa, proponuje jaroszom, a także wszystkim, którzy cenią sobie zdrową, wolną od konserwantów i sztucznych dodatków żywność, nową odsłonę klasycznego paprykarza.

Jest to PAPRYKARZ WEGETARIAŃSKI, sporządzony bez grama składników zwierzęcych. Zawiera natomiast mnóstwo pełnowartościowej soi, która jest bogatym źródłem białka oraz ryżu, dostarczającego węglowodanów, a więc energii. Dodatkowo zarówno ryż, jak i soja wykazują właściwości obniżające poziom złego cholesterolu we krwi. W Paprykarzu zawarte są także tradycyjne polskie warzywa, które dodatkowo podnoszą wartość zdrowotną produktu: aromatyczna marchew, intensywna cebula, niezrównana pietruszka oraz niepowtarzalny w smaku seler.

PAPRYKARZ WEGETARIAŃSKI PRIMAVIKI dzięki specjalnie dobranym przyprawom oraz najwyższej jakości składnikom nie ustępuje smakiem tradycyjnemu odpowiednikowi, co więcej, jest o wiele zdrowszy, ponieważ nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego a także cukrów i innych substancji słodzących. Świetnie skomponuje się na kromce pełnoziarnistego chleba z kiszonym ogórkiem, cebulką lub pomidorem, za każdym razem będąc przyjemną odmianą dla tradycyjnych kanapek.

Niewielki i bardzo poręczny słoiczek, w jakim zamknięty został PAPRYKARZ WEGETARIAŃSKI PRIMAVIKI może być bez problemu zabrany do pracy lub w podróż.

Opakowanie: 160 g
Cena: ok. 5 zł

Primavika

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Więcej w Paprykarz, Paprykarz wegetariański
Paprykarz Bio z kaszą jaglaną PRIMAECO
Ekologiczny Paprykarz z kaszą jaglaną Primaeco – tak smaczny, jak zdrowy

Dla wszystkich miłośników ekologicznego stylu życia oraz tych, którzy dbają o siebie i swoje zdrowie,  ekologiczna marka Primaeco przygotowała BIO...

Zamknij