Otwarcie mar​ketu spożywczego Cha​ta Polska w Galerii ​Askana w Gorzowie Wi​elkopolskim

Chata Polska

Chata Polska – poznańska sieć marketów spożywczych o 15-letniej tradycji i 100% polskim kapitale jeszcze przed Świętami uzupełni ofertę handlową Galerii Askana.

Sklepy sieci Chata Polska, cenione przez klientów za atrakcyjną ofertę i komfort zakupów, od lat obecne są tak w Gorzowie Wielkopolskim, jak i na terenie całego województwa lubuskiego.

Uroczyste otwarcie nowego supermarketu w Galerii Askana zaplanowano na 24 listopada tego roku.

W atrakcyjnych wnętrzach znajdzie się bogata oferta wysokiej jakości mięsa, wędlin oraz serów. Każdy znajdzie również coś dla siebie pośród aromatycznych warzyw i owoców. Atutem sklepu będzie także stoisko cukiernicze, gdzie codziennie będzie można kupić świeże ciasto. Dodatkowo przyjmowane będą zamówienia na wypieki okolicznościowe, a o każdej porze dnia dostępne będzie świeże pieczywo, również odpiekane na miejscu, co w innych sklepach sieci cieszy się dużym zainteresowaniem klientów.

Ofertę dopełnią produkty regionalne, dania kuchni świata oraz asortyment dla najmłodszych – na półkach dostępna będzie szeroka gama produktów dla dzieci i niemowląt zarówno spożywczych, jak i pielęgnacyjnych.

Obsługa w Chacie Polskiej jest uprzejma i pomocna, czym również będzie chciała zaskarbić sympatię klientów Galerii Askana. Same wnętrza również wzbudzą uznanie – sklep będzie kolorowy, ale równocześnie elegancki, komfortowy i przyjazny. Wystrój połączy w sobie elementy tradycyjne oraz nowoczesne. Nie bez powodu jeden ze sklepów sieci w nowej wizualizacji uznany został w 2011 roku najlepszym sklepem w Polsce w kategorii Supermarketów i zdobył zaszczytny tytuł „Market Roku”.

Całe szczęście atrakcyjny wystrój nie przełoży się na ceny, które będą na optymalnym poziomie.

Jako alternatywa dla produktów markowych, na półkach pojawią się liczne produkty marki własnej „Dobra Nasza” w korzystnej cenie i o wysokiej jakości m.in.: makarony, kasze, ryże, liczne słodycze, soki, napoje, olej, konserwy warzywne i owocowe oraz artykuły higieniczne oraz chemiczne.

Z okazji otwarcia Chata Polska przygotowała wiele niespodzianek i atrakcji dla klientów. W sklepie dostępna będzie specjalna oferta produktów w bardzo atrakcyjnych cenach. Kolejną niespodzianką będzie premiowanie zakupów nagrodą niespodzianką. W dniu otwarcia nie zabraknie również licznych degustacji i atrakcji dla najmłodszych.

Chata Polska

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.