Olej z pestek winogron marki Olitalia

Olitalia - włoski olej z pestek winogron 500ml

fot. Index Food

Dla wszystkich, którzy w kuchni stawiają nie tylko na najlepszy smak, ale także na zdrowie, włoska marka Olitalia, słynąca na całym świecie z produkcji najwyższej jakości oliw i olejów, proponuje Olej z pestek winogron.

Produkowany ze starannością, popartą wieloletnim doświadczeniem oraz dzięki ciągłym ulepszeniom systemu wytwarzania, Olej z pestek winogron Olitalia posiada już setki tysięcy amatorów na całym świecie, w Polsce natomiast dystrybucją tego specjału zajmuje się firma Index Food.

Ten niezwykły, złocistożółty płyn wyróżnia się charakterystycznym, lekko orzechowym aromatem, który doskonale podkreśli smak składników wyrafinowanych sałatek warzywnych. Sprawdzi się też świetnie  jako składnik marynat i sosów, będzie również idealny do pieczenia i smażenia.

Warto wiedzieć, że oleje z pestek winogron to jedne z najzdrowszych składników śródziemnomorskiej kuchni, posiadają one niską zawartość tłuszczów nasyconych, pomagają więc w obniżeniu ryzyka chorób nowotworowych, polecane są także dla osób, dbających o linię.

Olej z pestek winogron Olitalia dostępny jest w szklanej butelce o ciemnozielonym odcieniu, który chroni zawartość przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych oraz pozwala zachować świeżość produktu na dłużej.

Opakowanie: 500 ml
Cena: ok. zł 11,99 zł

Index Food

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.