Magiczne babeczki Gellwe i plecaki Disneya do wygrania

gellwe babeczki disney

fot. Gellwe

Babeczki Gellwe na licencji Disneya zdobywają serca dzieci i rodziców. Na młodych wielbicieli słodkich babeczek czeka nie lada konkurs w sklepach sieci Tesco.

Mechanizm konkursu jest bardzo prosty: wystarczy kupić dowolne opakowanie nowych babeczek Gellwe, narysować ulubioną postać z magicznego świata bajek Disneya, wypełnić kupon dostępny na stronie www.gellwe.pl i wysłać wraz z dowodem zakupu. Konkursowe jury spośród nadesłanych prac wybierze zwycięzców, którzy otrzymają kolorowe plecaczki z wizerunkami bajkowych postaci, wypełnione najsłodszymi smakołykami od Gellwe.

Konkurs w Tesco wspierany materiałami POS oraz dedykowanymi ekspozycjami w sklepach sieci na terenie całej Polski będzie trwać do 7 marca br.

Udział w konkursie może wziąć każdy, kto przedstawi dowód zakupu dowolnego opakowania nowych babeczek Gellwe na licencji Disneya: babeczek z perełkami Księżniczek, babeczek z kremem jagodowym i kolorowymi kamyczkami z toru wyścigowego lub babeczek Wróżek z tęczowymi kremami i magiczną posypką.

Wszystkie babeczki Gellwe dostępne są w rekomendowanej cenie 6,50 PLN za opakowanie.

Gellwe

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.