Baton Kit Kat Chunky​ Peanut Butter powró​cił w wielkim stylu​

Kit Kat Chunky Peanut Butter

fot. Nestlé

Firma Nestlé spełniła marzenie tysięcy internautów. Na prośbę wiernych fanów, na sklepowe półki wrócił KIT KAT CHUNKY peanut butter – wyjątkowy baton o smaku masła orzechowego!

Zgodnie z dewizą marki „Czas na przerwę, czas na KIT KAT” baton KIT KAT CHUNKY peanut butter zrobił sobie krótką przerwę, by powrócić na rynek w naprawdę wielkim stylu. Oczekiwany przez tysiące stęsknionych fanów pojawia się z udoskonaloną recepturą.

Nowy KIT KAT CHUNKY peanut butter to połączenie chrupiącego wafelka, kremowej, mlecznej czekolady i pysznego nadzienia o smaku masła orzechowego. To słodko-słona propozycja dla osób lubiących oryginalne smaki i szukających wyjątkowego powodu, by zrobić sobie pyszną przerwę w ciągu dnia.

Polacy kochają batona KIT KAT CHUNKY peanut butter – to pewne. Na fanpage’u marki na portalu Facebook otrzymywaliśmy niezliczoną liczbę próśb o jego powrót. A dla nas najważniejsi są konsumenci, więc z przyjemnością spełniamy ich oczekiwania. Jesteśmy pewni, że baton KIT KAT CHUNKY peanut butter nie tylko ucieszy wiernych fanów, ale także zyska nowych wielbicieli.

– mówi Grzegorz Zduniak, Junior Product Manager w firmie Nestlé Polska.

Batony KIT KAT można wkomponować nie tylko w przerwę w ciągu dnia, ale także w prawidłowo zbilansowany jadłospis. Pomoże w tym znajdujący się na wszystkich produktach Nestlé KOMPAS ŻYWIENIOWY. Dzięki umieszczonej w nim tabeli wartości odżywczych wiadomo, ile białka, tłuszczów czy cukrów dostarcza jeden baton KIT KAT. Dodatkowo wskaźnik GDA, umieszczony z przodu opakowania, informuje, ile kalorii zawiera i jaki procent zapotrzebowania na energię pokrywa jedna porcja produktu.

Nestlé

1 koment.

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.