Moje inspiracje Latte od Mokate

mokate latte classicFirma Mokate w ostatnim czasie wprowadziła na rynek warstwową kawę latte w wygodnej duo-saszetce. W większej części duo-saszetki znajduje się mleczna pianka, którą wystarczy zalać gorącą wodą, w drugiej jest kawa instant.

Po dodaniu rozpuszczonej kawy do mlecznej pianki – zgodnie z instrukcją na opakowaniu – powstanie warstwowe latte! Kawa latte, która wygląda i smakuje jak w najlepszej kawiarni. Teraz można ją przygotować samemu w prosty i szybki sposób – bez użycia ekspresu.

Mokate Moje inspiracje Latte kierowane jest do dynamicznych i nowoczesnych kobiet, dla których kawa jest przyjemnym i niezwykle ważnym elementem w ciągu dnia. Oczekujących, że smaczne latte będzie im towarzyszyć w domu, pracy czy podczas spotkań towarzyskich.

Mokate Moje inspiracje Latte oferowane jest w trzech smakach: klasycznym, waniliowym oraz karmelowym. Charakteryzują się głębokim smakiem, aromatem i puszystą pianką.

Nowoczesna szata graficzna zdecydowanie wyróżnia produkt na półce. Firma Mokate planuje intensywne degustacje w miejscach sprzedaży. Przygotowano także wiele materiałów POS wspierających sprzedaż, których jakość i oryginalna szata graficzna pozwolą wyróżnić się produktowi w miejscu sprzedaży.

Mokate

 

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.