Anna Przybylska twarzą kampanii płatków śniadaniowych NESTLÉ

Anna Przybylska

fot. Nestle

Rano wiele osób nie ma czasu na przygotowanie pełnowartościowego śniadania. Rzadko siadamy razem do stołu. Zdarza się nawet, że w ogóle nic nie jemy. A przecież tak szybko można przygotować prosty posiłek dla całej rodziny! Miseczka płatków śniadaniowych z mlekiem, to smaczny i pełnowartościowy posiłek dla Twojego dziecka. Dodatkowo będzie on bardzo dobrym źródłem wapnia, białka, żelaza, a także błonnika.

Z takim przesłaniem rusza kampania NESTLÉ „Wybierz co dobre”. Promocją objęte są płatki śniadaniowe NESTLÉ: NESQUIK, CINI MINIS, CHOCAPIC, COOKIE CRISP, CHEERIOS i CORN FLAKES, które są źródłem błonnika, witamin, wapnia i żelaza. Ponadto płatki te uzyskały pozytywną opinię Centrum Zdrowia Dziecka.

Kampanię wspiera jedna z najbardziej rozpoznawanych i lubianych, polskich mam, aktorka- Anna Przybylska. Jest ona znana m.in.  z seriali „Złotopolscy” i „Daleko od noszy”. Anna Przybylska  zachęca Polaków, do wspólnych śniadań  w rodzinnym gronie z płatkami NESTLÉ.

Moje dzieci uwielbiają jeść na śniadanie płatki z mlekiem, bo są po prostu smaczne. Płatki śniadaniowe NESTLÉ dają mi pewność, że moja rodzina dostaje to, co najlepsze. Jako mama, zwracam uwagę także na to, by posiłek, który podaję moim dzieciom, był pożywny i dostarczył im ważnych składników odżywczych.

– mówi Anna Przybylska.

Jesienna akcja promocyjna obejmie telewizję,  prasę oraz sklepy. Za kreację i produkcję kampanii reklamowej w telewizji z Anią Przybylską odpowiada Agencja Reklamowa McCann Warsaw. Kampania reklamowa została zaplanowana i zakupiona w mediach przez MEC – w telewizji wystartuje 1 października.

Nestle

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.