Do wyszukanych dań – Aromatyzowana Oliwa z oliwek Extra Vergine – Truflowa

Oliwa Olitalia truflowa

fot. Index Food

Dystrybutor marki Olitalia – firma Index Food, proponuje niepowtarzalną Oliwę Extra Vergine z aromatem trufli. Jest to połączenie najwyższej jakości oliwy z pierwszego tłoczenia oraz znakomitych trufli, które dodadzą każdej potrawie wyrafinowanego i niezapomnianego smaku. Oliwa ta sprawdzi się szczególnie jako dodatek do pieczonych mięs, sosów oraz wykwintnych makaronów.

Nie zawiera ona cholesterolu, jest natomiast znana ze swoich właściwości prozdrowotnych: obniża ciśnienie, wzmacnia wątrobę, wykazuje nawet działanie antybakteryjne.

Estetyczna butelka z kolorową etykietą, poza oczywistym zastosowaniem jej zawartości, będzie także niebanalną ozdobą kuchni każdej Pani Domu.

Olitalia to włoska marka, która słynie z produkcji pierwszej klasy oliw z pierwszego tłoczenia. Oliwy Olitalia wytwarzane są w oparciu o najnowocześniejsze metody produkcji, które pozwalają uzyskać niepowtarzalny aromat oraz zachować cenne składniki odżywcze. Dlatego też Oliwy Olitalia obecne są w 130 krajach na całym świecie, wszędzie cenione i chętnie spożywane.

Marka: Olitalia
Opakowanie:
250 g
Cena: ok. 18 zł

Index Food

1 koment.

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.