Nowa kolekcja kultow​ych kubków NESCAFÉ​

Promocyjne opakowanie NESCAFE CLASSIC z kubkiem

fot. Nestle

Ciepły koc, ulubiona książka i kubek gorącej kawy NESCAFÉ, oczywiście czerwony kubek! Właśnie tak już niedługo będą wyglądać długie i chłodne jesienne wieczory. Specjalnie na jesień firma Nestlé przygotowała promocję z czterema nowymi kubkami NESCAFÉ. Zbierz je wszystkie i ciesz się doskonałym smakiem kawy.

Co sekundę na kuli ziemskiej wypija się ok. 4,500 filiżanek kawy NESCAFÉ CLASSIC. Jest to bez wątpienia ulubiona i najpopularniejsza kawa rozpuszczalna w Polsce i na świecie. Równie kultowy jest czerwony kubek NESCAFÉ, znany z reklam i obecny w wielu polskich domach i biurach. Teraz marka NESCAFÉ przygotowała kolekcję aż czterech kubków z oryginalnymi, nowoczesnymi grafikami. Zbierz je wszystkie, zaproś najbliższych na kawę i podaj ją każdemu w innym, kultowym kubku!

Promocyjne opakowanie kawy NESCAFÉ CLASSIC z kubkiem z prezencie pojawi się w sklepach w połowie września. Promocja potrwa do wyczerpania zapasów.

Kubki, promocyjne opakowania i specjalne materiały POS, które pojawią się w punktach sprzedaży, zaprojektowała agencja Artgraph Sp. z o.o.

Nestle

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.