Masło sezamowe słodz​one agawą – bez chem​ii bez konserwantów marki Primavika

Masło sezamowe słodzone agawą

fot. Primavika

Na rynku zdrowych słodyczy pojawiła się prawdziwa i niepowtarzalna nowość: masło sezamowe słodzone syropem z agawy, będące kolejną propozycją firmy Primavika, proponującej konsumentom zdrowe produkty wegetariańskie, pozbawione chemii, białego cukru i tłuszczów zwierzęcych.

Masło sezamowe Primaviki stworzone jest z myślą o małych i większych łasuchach, które mimo upodobań, dbają o zdrowie i pragną unikać w codziennej diecie cukru oraz konserwantów i barwników. Masło sezamowe Primaviki wyprodukowane zostało na bazie pasty, uzyskanej ze zmielonego sezamu – rośliny o wartościach odżywczych zbliżonych do białka jaja kurzego. Jest bogate w nienasycone kwasy tłuszczowe, lecytynę, białko oraz witaminy A, E i B. Natomiast ekologiczny syrop z agawy to zdrowy i wartościowy zastępnik białego cukru, posiadający do pięciu razy niższy indeks glikemiczny od miodu!

Masło sezamowe Primaviki będzie idealne do kanapek, smarowania wafli, naleśników, gofrów, a nawet wyjadania łyżeczką wprost ze słoika.

Nowoczesne, estetyczne opakowanie z kolorową etykietką dopełnia całości tego smacznego i pożywnego produktu na każdą kulinarną okazję.

Opakowanie: 185 g
Cena: ok. 7,95 zł

Primavika

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.