CEDC wprowadza na polski rynek Metaxę 12*

Metaxa 12*

fot. CEDC

Metaxa oznaczona dwunastoma gwiazdkami  charakteryzuje się bogatym i aksamitnym smakiem z nutami fig, suszonych śliwek i lukrecji. Powstaje z najlepszych destylatów winnych pochodzących z jednych z najdroższych na świecie, zbieranych ręcznie winogron typu Muscat.

Dwunastoletni, wieloetapowy proces leżakowania produktu wydobywa z destylatów to, co najlepsze – delikatny, ale bardzo bogaty smak, idealny do rozkoszowania się w czystej postaci lub z jedną kostką lodu.

Produkt zapakowany jest w elegancki zestaw upominkowy, podkreślający rolę Mistrza Metaxy Constanintosa Raptisa w jego powstawaniu.

Metaxa 12* powstała dla wielbicieli alkoholi o najwyższej jakości i bogatym, ale subtelnym smaku. Jesteśmy przekonani, że w szybkim tempie zdobędzie miłośników nie tylko wśród dotychczasowych konsumentów Metaxy, ale również pośród fanów dwunastoletnich whisky i bourbonów, którzy docenią jej przewagę nad tymi trunkami.

– mówi Michał Bitner, Kierownik marki Metaxa.

Metaxa jest obecna na polskim rynku od wielu lat sukcesywnie zwiększając popularność wśród konsumentów. W stosunku do pierwszej połowy 2011 roku, sprzedaż produktów marki zwiększyła się w obecnym roku aż o 16,5%.

Metaxa 12* dostępna będzie w sklepach od sierpnia b.r., w cenie ok. 130 zł. Jej wprowadzeniu na rynek towarzyszy kampania PR.

CEDC

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.