Pyszne lody dla dzieci od Nestlé

Dzieciaki kochają lody! Gdy je widzą, zmieniają się w małych mistrzów negocjacji, chcąc otrzymać od rodziców jak najwięcej pysznych, kolorowych gałek. Potem z niezwykłą uwagą wybierają ulubione smaki i decydują, które kulki znajdą się w ich wymarzonym rożku. Dlatego specjalnie z myślą o najmłodszych miłośnikach zimnych deserów firma Nestlé przygotowała bogatą ofertę wyśmienitych, kolorowych lodów polecanych dzieciom przez sympatycznych bohaterów!

Lody Hello Kitty

 

Lody o smaku gumy balonowej HELLO KITTY

W tym roku, firma Nestlé przygotowała dla dzieciaków super nowość – pyszne lody, które zaskakują smakiem owocowej gumy balonowej i zielono-różowymi kolorami. To prawdziwa frajda dla wielbicieli lodowych deserów i znanego na całym świecie kociaka Hello Kitty.

 

Lody JOJO MarshmallowJOJO MARSHMALLOW

Dzieciaki uwielbiają lody i pianki JOJO MARSHMALLOW. Żeby sprawić im prawdziwą przyjemność, Nestlé połączyło lody śmietankowe z ich ulubionymi, owocowymi mini piankami. Co wyszło z tego smakowitego miksu? Pyszne lody JOJO MARSHMALLOW dostępne w tym roku w limitowanej edycji!

 

Lody Blumiś MiksBLUMIŚ MIKS

Znany dzieciom nie od dziś, sympatyczny, niebieski miś BLUMIŚ zaprasza na pyszne i bardzo orzeźwiające lody owocowe. BLUMIŚ MIKS to wyśmienite i zaskakujące połączenie lodów jabłkowych i truskawkowych lodów wodnych. To idealne lody dla ochłody!

 

Lody Krowie PleckiKROWIE PLECKI

Lody w łaty? Tak! KROWIE PLECKI to propozycja dla tych, którzy nie mogą się zdecydować: śmietankowe czy czekoladowe? Doskonałe połączenie ulubionych smaków dzieciaków, czyli lodów śmietankowych i czekoladowych zasmakuje małym i dużym wielbicielom zimnych kulek.

 

Lody KarmeleonKARMELEON

Odjazdowy lew KARMELEON poleca pyszne lody o smaku karmelowym. Są wyśmienite i baaardzo kolorowe. Te pyszne, tęczowe, żółto-czerwono-zielone kulki mają już bardzo wielu wiernych fanów wśród małych lodowych maniaków.

 

Lody NesquikNESQUIK

Znany i lubiany przez dzieci sympatyczny królik Quicky zaprasza na lody NESQUIK. To wyśmienite połączenie lodów kakaowych i lodów o smaku waniliowym jest również doskonałym źródłem wapnia dla najmłodszych. Lody NESQUIK to pyszny smak i cenne składniki odżywcze!

 

Nestlé

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.