Paski suszonych pomidorów w oleju od Svanso

Paski suszonych pomidorów w oleju - Svanso

fot. Scandic Food

Bez nich trudno wyobrazić sobie rozpieszczoną słońcem kuchnię włoską. Kiedyś trudno dostępne i uważane za towar luksusowy, dziś dostępne powszechnie kuszą nasze zmysły ze sklepowych półek. Suszone pomidory, bo o nich mowa, potrafią wielu potrawom dodać tego ostatniego szlifu, który zwykłą sałatkę zamienia w sycylijską fantazję wieczorową porą.

Paski suszonych pomidorów w oleju Svanso to nowość na polskim rynku i propozycja dotąd niespotykana. Dojrzałe, pełne smaku pomidory zamknięte zostały bowiem w słoiczku w postaci zgrabnych paseczków, które tylko czekają na moment, w którym trafią prosto na sałatkę lub do makaronu – np. z kurczakiem i oliwkami. Niezwykle praktyczne w użyciu Paski suszonych pomidorów w oleju wystarczy jedynie odsączyć, by w każdym miejscu i o każdej porze – bez brudzenia rąk i konieczności krojenia – przygotować szybki posiłek bądź przekąskę, która swoim wyrafinowanym smakiem zachwyci każde podniebienie. Harmonijnie współgrają np. z rucolą, szpinakiem, oliwkami czy krewetkami, stanowią także idealny dodatek do wszelakich makaronów – wszak to podstawa włoskich kulinariów.

Wyłącznym dystrybutorem Pasków suszonych pomidorów w oleju w Polsce jest firma SCANDIC-FOOD. Produkt na rodzimy rynek trafił w 285-gramowym, estetycznie zaprojektowanym słoiczku, obok którego nie sposób przejść obojętnie.

Masa: 285 g
Cena: ok. 7 zł

Scandic Food

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.