Pomidory skąpane w słońcu – Przecier pomidorowy z cząstkami pomidorów Valfrutta

Valfrutta Przecier pomidorowy z cząstkami 700ml

fot. Index Food

Jaki jest sekret głębokiego i pełnego w smaku przecieru pomidorowego? To oczywiście składniki, z których został przygotowany i technologia produkcji, pozwalająca na zachowanie najlepszych właściwości pomidorów.

Długi czas dojrzewania, odpowiednia ilość słońca i nawilżenia, staranny selekcja warzyw – tak właśnie powstaje Przecier pomidorowy Valfrutta, wyśmienity składnik wielu dań, które goszczą na naszych stołach każdego dnia. Zanurzone w naturalnym soku cząstki pomidorów, konfekcjonowanych wyłącznie w dniu zbiorów, gwarantują  soczysty, pełen wyrazistości aromat produktu Valfrutty, który wprost z włoskiego południa trafia na rodzime półki sklepowe za sprawą polskiego dystrybutora – firmy Index Food.

Może on służyć zarówno jako baza do zup i sosów, jaki i do przygotowania prawdziwie sycylijskiego spaghetti. Jakość produktów, wyselekcjonowanych każdorazowo z najlepszych zbiorów, jest gwarantem jego niepowtarzalnych walorów smakowych, a szklana, 700-mililitrowa butelka zapewnia trwałość produktu, gwarantując także jego świeżość.

Pojemność: 700 ml
Cena: ok. 4,79 zł

Index Food

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.