Ekspres Nescafé Dolce Gusto Piccolo w nowej kreacji od Agathy Ruiz de la Prady

Nescafe Dolce Gusto PICCOLO Agatha with cup side

fot. Nestlé

Firma Nestlé kontynuuje współpracę ze znaną projektantką Agathą Ruiz de la Pradą. Na rynku pojawił się ekspres Nescafé Dolce Gusto Piccolo w nowej kreacji stworzonej przez hiszpańską projektantkę.

Nowy, świeży i energetyczny design w kolorowe kropki przykuwa uwagę i wyróżnia się spośród klasycznych propozycji na rynku. Ekspres jest modny, wygodny i funkcjonalny – ma wszystkie cechy, które powinien posiadać sprzęt pasujący idealnie do kuchni urządzonej ze smakiem.

Sukces poprzedniej, limitowanej edycji ekspresów Nescafé Dolce Gusto Piccolo de la Prada w kolorowe serduszka sprawił, że postanowiliśmy kontynuować współpracę z projektantką. Nowa kreacja ekspresu utrzymana jest w podobnym stylu – zdobią ją wielobarwne kropki, które z pewnością spodobają się miłośnikom mody i designu. Tworząc unikalne, kolorowe, fantazyjne i energetyczne projekty, chcemy przełamać klasykę panującą na rynku ekspresów do kawy.

– mówi Grzegorz Powalski, Młodszy Kierownik Produktu w Nestlé Polska.

Zaawansowana technologia zastosowana w ekspresie Nescafé Dolce Gusto Piccolo de la Prada pozwala na przyrządzenie wielu gorących, zimnych, mocnych lub delikatnych napojów dostępnych w ofercie Nestlé. Wystarczy włożyć kapsułkę Nescafé Dolce Gusto, aby po chwili cieszyć się swoją ulubioną kawą jak z kawiarni. Ekspres ten wykorzystuje ciśnienie aż 15 barów, które wydobywa najlepszy smak i aromat z wysokiej jakości kawy mielonej zawartej w kapsułce.

W tegorocznej limitowanej edycji Agathy Ruiz de la Prady znalazły się również piękne filiżanki do espresso i talerzyki z białej porcelany ozdobione oczywiście kolorowymi kropkami. Tym stylowym zestawem marka Nescafé Dolce Gusto udowadnia, że kawa nie musi być wyłącznie czarna – kawa może być także w kropki.

Wprowadzeniu na rynek nowego ekspresu towarzyszą działania PR i aktywności w Internecie.

Ekspres z limitowanej edycji można nabyć w sklepie internetowym na stronie www.dolce-gusto.pl. W e-sklepie oprócz wszystkich ekspresów i napojów Nescafé Dolce Gusto można nabyć również atrakcyjne akcesoria.

Cena ekspresu Nescafé Dolce Gusto Piccolo z kolekcji Agathy Ruiz de la Prady w e-sklepie na www.dolce-gusto.pl wynosi 399 zł.  Ekspres posiada 2 letnią gwarancję marki KRUPS.

Nestlé Polska

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Więcej w Agatha Ruiz de la Prada, Ekspres do kawy, Grzegorz Powalski, Kawa, Krups, Nescafe, Nescafe Dolce Gusto Piccolo
Mokate
Mokate zwiększa sprzedaż Lavazzy o 45%

W segmencie kaw ziarnistych premium, sprzedaż Lavazzy bije kolejne rekordy. Według najnowszych danych za okres badawczy styczeń/luty 2012 – Mokate...

Zamknij