Strzelaj i wygrywaj z Dorato!

Dorato Bianco 750 strzelaj

fot. Dorato

„Strzelaj z Dorato i zdobądź Puchar 2012 ” to ogólnopolska promocja konsumencka zorganizowana przez markę Dorato. Promocja rozpoczęła się w maju, a kończy w dniu finału Mistrzostw Europy w piłce nożnej, czyli 1 lipca. Główną nagrodą tej zakrojonej na szeroką skalę promocji jest nagroda pieniężna w wysokości 2012 euro oraz mistrzowski puchar. Dorato Bianco to idealny wybór dla kibiców, którzy chcą świętować sukcesy swoich ulubionych drużyn!

Marka Dorato pragnąc wziąć czynny udział w tym wyjątkowym święcie dla kibiców piłki nożnej, zorganizowała dla konsumentów piłkarską promocję. Ogólnopolska akcja pod nazwą „Strzelaj z Dorato i zdobądź Puchar 2012 €” dotyczyć będzie oznaczonych specjalnymi zawieszkami butelek wina musującego Dorato o pojemności 750ml.

Aby zdobyć główną nagrodę, puchar wypełniony gotówką w wysokości 2012 euro, należy kupić produkt promocyjny, zachować paragon, wejść na stronę www.dorato.pl i wpisać kod z zawieszki, a następnie zostać „królem strzelców”.

Specjalnie przygotowana z tej okazji aplikacja na stronie www.dorato.pl, pozwala poczuć dreszczyk emocji, jaki czują piłkarze na boisku wykonujący rzuty karne stojąc oko w oko z bramkarzem. Główną nagrodę wygrywa ten uczestnik, który zdobędzie najwięcej goli.

Dorato Bianco 1500 + 200

fot. Dorato

Ambra przygotowała również promocję „szytą na miarę” dla hipermarketów Tesco, gdzie specjalnie dedykowany produkt Dorato Bianco o pojemności 1500ml z mini butelką Dorato Bianco 200ml gratis  jest częścią ogólnopolskiej promocji pod nazwą „Łap Dorato w Tesco”. Oprócz głównej nagrody, co tydzień 20 klientów tej sieci, którzy okazali się najlepszymi strzelcami, otrzymuje nagrody rzeczowe: torby sportowe, koszulki, opaski na nadgarstki, piłki, rękawice piłkarskie, ręczniki kąpielowe, gwizdki.

Dorato to wyśmienity wybór, aby celebrować wyjątkowe chwile, spędzone przed telewizorem z przyjaciółmi przy wspólnym oglądaniu meczu. To inspiracja, dobra zabawa i radość ze zwycięstwa, ale przede wszystkim umiejętność cieszenia się z bycia po prostu razem.

Produkty promocyjne dostępne wyłącznie w hipermarketach Tesco:

Promocja „Łap Dorato w Tesco i zdobądź Puchar 2012 €”: Dorato Bianco 1,5l + 0,2 gratis, rekomendowana cena: 19,99 PLN

Produkty promocyjne dostępne na terenie całego kraju:

Promocja „Strzelaj z Dorato i zdobądź Puchar 2012 €”: Dorato Bianco 750 ml, rekomendowana cena: 9,99 PLN

Szczegóły i regulamin promocji dostępny na stronie www.dorato.pl

Dorato

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.