Wakacyjne Grześki – limitowana edycja na lato

Z końcem maja br. ruszyła sprzedaż limitowanej edycji Grześków Gofree w wyjątkowych, wakacyjnych smakach. Marka przygotowała oryginalne i zaskakujące połączenia w dwóch wersjach: Grześki Gofree Kakao i Czekolada oraz Grześki Gofree Oranżada Hellena Strzelająca, które idealnie wpisują się w letni klimat, pełen dobrej zabawy.

Wakacyjne GrześkiPortfolio marki Grześki rozszerza się o dwa limitowane wafelki: Grześki Gofree Kakao i Czekolada oraz Grześki Gofree Oranżada Hellena Strzelająca. Pierwszy wariant to połączenie ciemnego wafla i kremów o smaku kakaowym i czekoladowym. Drugi produkt to niecodzienne zestawienie jasnego wafelka z kultowym smakiem Oranżady Hellena, ukrytym w kremie ze strzelającym nadzieniem.

W tym roku na czas wakacji przygotowaliśmy specjalną ofertę z myślą o starszych i młodszych miłośnikach wafli. Grześki Gofree Kakao i Czekolada to świetna opcja dla tych, którzy latem kochają aktywnie spędzać czas. Wersja wafelka bez czekolady na wierzchu sprawdzi się idealnie jako przekąska, którą można wrzucić do plecaka podczas upałów i schrupać w trakcie letnich aktywności – bez obawy, że się rozpuści. Natomiast Grześki Gofree Oranżada Hellena Strzelająca będą szczególnie atrakcyjne dla młodzieży, lubiącej być zaskakiwaną i nieustannie szukającej nowości, również w kwestii wyboru słodyczy.

– komentuje Joanna Kąkol, Rzecznik Prasowy Colian.

Nowości to tylko część szerokiej oferty marki Grześki bez czekolady.

W portfolio dostępne są także:

  • Grześki Mega Kakaowe,
  • Grześki Gofree Wanilia – Czekolada,
  • Grześki Gofree Czekolada z orzechami,
  • Grześki Dziel na 6 w wersji pojedynczej oraz w rodzinnym multipaku.

Limitowaną edycję Grześki Gofree będą wspierać działania digitalowe. Planowana jest także współpraca z influencerami oraz promocja podczas eventów. W największych stacjach telewizyjnych pojawi się spot wizerunkowy w ramach platformy marki Grześki.

Wakacyjne Grześki w różnych smakach:

  • Grześki Gofree Kakao i Czekolada 33 g, cena: ok. 1,59 zł
  • Grześki Gofree Oranżada Hellena Strzelająca 33 g, cena: ok. 1,59 zł

Colian

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.