TEDi nowym najemcą Libero Katowice

TEDi - Libero KatowiceLibero Katowice konsekwentnie rozwija swoją ofertę zakupową. Do grona międzynarodowych i popularnych marek w Libero dołącza sieć TEDi. Tym samym galeria dysponuje pełnym portfolio topowych najemców dyskontowych dostępnych na polskim rynku, które uzupełnia wielowymiarową ofertę obiektu.

Odpowiadając na zmieniające się trendy zakupowe i preferencje klientów Libero wprowadza do swojej oferty kolejną, międzynarodową markę – sieć TEDi. Już 5 grudnia na poziomie „1” otwarty został ponad 700-metrowy, przestronny sklep. Sieć TEDi oferuje klientom artykuły pierwszej potrzeby w każdym gospodarstwie domowym. Obecnie ma ponad 3000 sklepów w 15 krajach, w tym m.in. w Chorwacji, Niemczech, Hiszpanii, Belgii czy Polsce.

TEDi w swojej rozbudowanej ofercie posiada głównie artykuły domowe codziennego użytku, w tym m.in. wyposażenia kuchni i garderoby, artykuły dekoracyjne i sezonowe (dekoracje ogrodowe czy świąteczne). Posiada także asortyment artykułów hand made, DIY, artykułów papierniczych i szkolnych. Ten różnorodny przekrój wysokiej jakości produktów w niskich cenach sprawia, że marka jest obecnie jedną z najchętniej wybieranych przez Polaków spośród kategorii off-price.

Naszym kluczowym celem jest budowanie różnorodnego i atrakcyjnego konsumencko tenant-mixu, który ściśle wpisuje się w preferencje naszych klientów oraz wymogów lokalnego rynku. Po raz kolejny poszerzamy swoją ofertę o międzynarodową i pożądaną obecnie przez klientów markę, jaką jest TEDi, która doceniła naszą wartość i partnerskie relacje. Ponadto, nowy najemca niewątpliwie wpisuje się w profil Libero, jako atrakcyjnego miejsca dla rodzin z dziećmi.

– mówi Michał Banasik, Senior Leasing Manager Echo Investment.

TEDi w Libero Katowice

Sieć TEDi sukcesywnie zwiększa swoją obecność na południu Polski. Marka zaliczana jest do jednych z najbardziej rozpoznawalnych dyskontów non-food w Polsce. To sieć o dużym potencjale profooftallowym, mająca szerokie grono klientów i co szczególnie ważne dla Libero – chętnie wybierana przez rodziny z dziećmi. TEDi to marka, która jest obecna nie tylko w dużych miastach. Stale rozwija swoją ofertę i błyskawicznie dostosowuje się do nowych warunków rynkowych, co czyni ją elastyczną. Wyznacza także nowe trendy, oferując wiele różnych produktów w okazyjnych cenach. W dniu otwarcia nowego salonu dla klientów przygotowano specjalną zniżkę -30% na wybrany asortyment.Libero Katowice

Szeroki wybór marek w Libero

Libero Katowice to ponad 150 sklepów, punktów usługowych oraz unikatowa przestrzeń restauracyjna i rozrywkowa na Śląsku. Dołączenie marki TEDi do segmentu dyskontów non-food (Pepco, Dealz, Kik, Action) to kolejny krok w kierunku zdywersyfikowanej oferty zakupowej dla klientów. W ostatnim okresie Libero znacząco umocniło także swoje modowe portfolio. Powstał m.in. interaktywny salon Modivo, luxury brands w Half Price, salon Only czy polska marka SOLAR.

Libero Katowice / TEDi

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.