Żabka wprowadza Kawonament – czyli miesięczna subskrypcja na kawę

Kawonament w ŻabceNajwiększa w Polsce sieć małych sklepów znów zaskakuje. Tym razem Żabka postanowiła wprowadzić „Kawonament” – czyli miesięczny abonament na kawę.

Już za 49,99 zł miesięcznie każdy subskrybent „Kawonamentu” w Żabce, otrzyma 1 dowolną kawę dziennie już od 1,61 zł. Jest to okazja do sporej oszczędności dla kupujących kawę na wynos.

Aby skorzystać z subskrypcji na kawę, należy być użytkownikiem Żappki, czyli aplikacji mobilnej sklepu Żabka.

Sprawdź dostępne plany w Żappce i aktywuj ten, który najbardziej Tobie odpowiada. Aby aktywować subskrypcję, należy podpiąć kartę płatniczą w aplikacji Żappka i gotowe. W każdej chwili można zrezygnować z dalszej subskrypcji, jednak należy pamiętać, że subskrypcja na kolejny miesiąc odnawia się dzień przed rozpoczęciem nowego okresu rozliczeniowego.

Dodatkowo w ramach aktywnej subskrypcji (raz na okres rozliczeniowy) można odebrać dowolną kawę 200 ml z kawomatu lub muffina czekoladowego / straciatella. Odbiór możliwy jest po wykorzystaniu limitu na dany dzień.

Należy pamiętać, że w przypadku nieodebrania kawy w danym dniu, możliwość odebrania kawy na ten dzień przepada (nie przechodzi na kolejne dni).

Żabka

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.