Sieć sklepów Action debiutuje na Lubelszczyźnie i jest obecny w każdym województwie

Action Ciechanów25 listopada sieć Action otworzyła w Łukowie swój 158 sklep w Polsce. Debiut na Lubelszczyźnie oznacza, że sieć popularnych dyskontów niespożywczych, oferujących klientom szeroki, często zmieniający się asortyment produktów codziennego użytku w niskich cenach, jest już dostępna we wszystkich województwach, a Action stał się marką ogólnopolską. Tego samego dnia zostały otwarte również kolejne cztery markety – w Gdańsku, Wałczu, Aleksandrowie Kujawskim oraz Górze. Od 24 listopada działa natomiast drugi sklep Action w Chorzowie.

To ważny dzień dla sieci Action, która dziś oficjalnie stała się ogólnopolską marką dyskontów niespożywczych. Ostatnie otwarcia naszych sklepów wskazują jasno, że widzimy wielki potencjał zarówno w wielkich aglomeracjach, jak i mniejszych ośrodkach. Rozwój naszej sieci dystrybucyjnej pozwala nam dostarczać produkty na terenie całej Polski, co przekłada się na dynamiczny przyrost liczby naszych sklepów – w tym roku powstało ich już ponad 50. Dzięki temu mieszkańcy, niezależnie od miejsca zamieszkania, mają coraz lepszy dostęp do dobrych produktów w niskich cenach.

– mówi Sławomir Nitek, dyrektor generalny Action Polska.

Pięć nowych sklepów Action w Polsce

Sklep Action w Łukowie i pierwszy na Lubelszczyźnie znajduje się w wolnostojącym budynku przy ulicy Siedleckiej 15B i zajmuje powierzchnię prawie 1220 m2. Obiekt położony jest w północnej części miasta, przy jednej z głównych dróg oraz osiedlach mieszkaniowych.

Action ŁukówAction otworzył także drugi sklep w Gdańsku, rozwijając się tym samym w Trójmieście i północnej części Polski. Market zlokalizowany jest w parku handlowym przy ul. Świętokrzyskiej 21 w południowej, najgęściej zaludnionej części miasta. Atutem tej lokalizacji jest także bliskość osiedli i drogi wojewódzkiej nr 221, łączącej się z głównym węzłem komunikacyjnym w mieście. Sklep w Gdańsku zajmuje powierzchnię 1070 m2.

Dyskont w Aleksandrowie Kujawskim zlokalizowany jest w budynku handlowym przy ul. Juliusza Słowackiego 38, w miejscu dobrze znanym lokalnej społeczności i zajmuje powierzchnię ponad 960 m2. Dzięki dogodnemu dojazdowi drogą wojewódzką nr 266 dotrą do niego mieszkańcy miasta oraz okolicznych miejscowości.

Market w Wałczu znajduje się w nowo wybudowanym największym centrum handlowym w mieście – Aura Park przy ulicy Wojska Polskiego 54, w którym działać będą sklepy sportowe, obuwnicze, odzieżowe, wielobranżowe oraz markety z produktami przeznaczonym dla dzieci. Na klientów czeka wspólny, obszerny parking na 120 miejsc postojowych. Powierzchnia sklepu wynosi 920 m2.

Mieszkańcy Góry znajdą sklep Action w nowej części parku handlowego przy ulicy Dąbrówki 11. Market zajmuje powierzchnię ponad 1070 m2 i świetnie dopełnia ofertę handlowo-usługową centrum zakupowego, na którą składa się m.in. sklep obuwniczy, spożywczy oraz market z artykułami RTV oraz AGD.

Drugi sklep Action otwarty w Chorzowie jest jednocześnie 30. dyskontem ogólnopolskiej sieci Action na terenie Górnego Śląska. Znajduje się w parku handlowym Vendo Park przy ul. Szpitalnej 2, w sąsiedztwie ronda Gerarda Cieślika. Powierzchnia sklepu to ponad 970 m2.

Markety Action projektowane są z myślą o komforcie oraz bezpieczeństwie klientów i pracowników. Szerokie alejki oraz oznaczenia na podłodze pomagają zachować odpowiedni dystans. Ponadto przy kasach znajdują się środki dezynfekujące i ekrany ochronne. Sklepy działają w godzinach 9:00-21:00 od poniedziałku do soboty oraz od 9:00 do 20:00 w niedziele handlowe.

Action posiada obecnie 158 sklepów w Polsce i zatrudnia ponad 2000 osób.

Action Polska

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.