MOKATE: Choco Dream podbija rynek

Adam Mokrysz

fot. Mokate

Wartościowy udział czekolad do picia oferowanych przez Mokate wzrósł w ciągu roku wartościowo o 4% awansując producenta z odległej pozycji, na trzecie miejsce kategorii.

– To świetnie dopracowany produkt, dostosowany do potrzeb i oczekiwań klientów. Będzie rozwijany i wzbogacany, tym bardziej, że rynek czekolady w naszym kraju nadal znajduje się w fazie wzrostu. Zwiększamy też jego sprzedaż eksportową i wyniki są nader obiecujące.

– podkreśla Adam Mokrysz, z zarządu Mokate Sp. z o.o.

Nie tylko detal

– Obok tradycyjnego kanału dystrybucji – będziemy rozwijać zarówno nasze udziały w rynku horeca, jak vendingu. To bardzo atrakcyjne i obiecujące segmenty sprzedaży napojów. W tym różnego rodzaju czekolad.

– zapewnia Adam Mokrysz.

Atutem, który umożliwi realizacje tych planów jest sieć dystrybucji oraz komplementarna oferta handlowa.

Choco Dream

Nie ma lepszego i skuteczniejszego lekarstwa na złe samopoczucie niż pyszna, gorąca i gęsta czekolada. Czekoladzie przypisuje się właściwości antydepresyjne, czekolada dodaje energii i jak możemy się przekonać również lekarze coraz częściej informują o jej prozdrowotnym działaniu.

W ubiegłym roku Mokate wprowadziło na rynek serię czekolad do picia – Choco Dream – o gęstej, aksamitnej konsystencji, głębokim smaku, doskonałe zarówno po zalaniu wodą jak i mlekiem.

Czekolady Mokate Choco Dream oferowane są w pięciu różnych odmianach.  Dwie klasyczne: Milky – znakomita, rozgrzewająca o delikatnym, mlecznym smaku i Dark – wyrazista, zdecydowana o wyraźnie kakaowym smaku. Oraz trzy wyjątkowe i unikalne w segmencie czekolad pitnych: Diavollo z nutą wiśni i chili, Amorro z nutą maliny i Aniello z nutą pomarańczy.

Udziały wartościowe czekolad Mokate

XII.2010 – 3,6%
XII.2011 – 5,4%

Mokate

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.