Supermarket SPAR w gorzowskim NoVa Park

NoVa Park Gorzów WielkopolskiW środę 29 kwietnia w Centrum Handlowym NoVa Park w Gorzowie Wielkopolskim nastąpiło otwarcie supermarketu SPAR, który po rebrandingu i remodelingu zastąpił markę Piotr i Paweł. To pierwszy sklep pod szyldem SPAR o powierzchni powyżej 1000 m2 w Gorzowie Wielkopolskim.

U podstaw wartości, którymi kieruje się SPAR jest zapewnienie nie tylko szerokiego wyboru zawsze świeżych produktów, również lokalnych producentów, ale także najwyższej jakości obsługi, w konkurencyjnej cenie. W supermarkecie SPAR klienci NoVa Park będą mogli zakupić najwyższej jakości wędliny, mięsa oraz sery, zawsze świeże owoce i warzywa, wypiekane na miejscu, ciepłe i pachnące pieczywo, dania gotowe, ciasta i torty. Sklepy SPAR słyną również z szerokiego asortymentu produktów BIO – naturalnych oraz dopasowanych do diet bezglutenowych, bezlaktozowych, wegańskich i wegetariańskich.NoVa Park SPAR

Cieszymy się, że w NoVa Park otworzył się supermarket sieci SPAR. Mieszkańcy Gorzowa i okolic będą mieli teraz dostęp do szerokiego asortymentu wysokiej jakości produktów spożywczych, które z pewnością spełnią ich oczekiwania i potrzeby.

– mówi Anna Krajczyńska, starszy specjalista ds. marketingu NoVa Park.

Supermarket po rebrandingu i remodelingu zajmuje powierzchnię ponad 1100 m2. Sklep SPAR znajduje się na poziomie 0, w sąsiedztwie salonu KiK.

SPAR

 

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Więcej w Anna Krajczyńska, NoVa Park, Otwarcie supermarketu, Piotr i Paweł, Rebranding, Sieci handlowe, Sklepy
Biedronka Akcja24
Akcja24 przed Wielkanocą – Biedronka wydłuża godziny pracy

Biedronka reaguje na nowe zmiany ogłoszone przez polski rząd w związku z aktualną sytuacją. Od 2 kwietnia br. sklepy sieci...

Zamknij