Familijne w akcji “Start do nart” z Radiem Zet

Familijne mus je schrupać zimąMarka Familijne stawia na aktywną komunikację w kontekście ferii zimowych. Od 17 stycznia, przez 6  tygodni, jako sponsor akcji „Start do nart” z Radiem Zet, będzie towarzyszyć rodzinom na stokach w 6 popularnych zimowych miejscowościach. Zimowa aktywacja obejmuje cały pakiet działań komunikacyjnych.

Tegoroczna odsłona akcji “Start do nart” z Radiem Zet rusza w piątek, 17 stycznia. Będzie realizowana przez sześć kolejnych weekendów w: Czarnej Górze, Wiśle, Szczyrku, Czarnym Groniu, Krynicy Górskiej i Białce Tatrzańskiej.  W każdym z zimowych kurortów marka Familijne zadba o moc atrakcji. Na rodziny z dziećmi czekają konkursy z nagrodami, przekąski w postaci Wafli Familijnych oraz strefy familijnej zabawy i relaksu.

Start do Nart z Radiem ZETPocząwszy od 15 stycznia do końca projektu, na antenie Radia Zet zaplanowano emisje jingli sponsorskich. Marka Familijne będzie promowana także podczas weekendowych relacji reporterskich z poszczególnych miejscowości. Komunikację współpracy partnerskiej uzupełnią działania w kanałach społecznościowych Radia Zet.

Colian

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Więcej w Colian, Jutrzenka, Producent słodyczy, Radio Zet, Słodycze, Wafle
Arkadiusz Drążek - ZPC Brześć
ZPC Brześć: W 2020 roku rynek słodyczy czeka stabilny wzrost

Polski rynek słodyczy ma się dobrze - w okresie od sierpnia 2018 do lipca 2019 jego wartość wyniosła ponad 12,69...

Zamknij