Owocowa Rozkosz w nowej odsłonie – dżemy niskosłodzone Owocowa Rozkosz

Owocowa Rozkosz - dżemy niskosłodzone

fot. Scandic Food

Marka Owocowa Rozkosz poszerzyła właśnie swoje portfolio o nową, wyjątkową serię smakową produktów z kategorii dżemów niskosłodzonych. Na sklepowych półkach możemy już znaleźć niespotykane dotąd w ofercie marki wariacje z soczystą pomarańczą – dżemy niskosłodzone: pomarańcza z grejpfrutem, pomarańcza z imbirem oraz pomarańcza z ananasem i limonką.

Nowe smaki dżemów niskosłodzonych Owocowa Rozkosz, tak jak i wszystkie propozycje marki, przygotowane zostały ze szczególna troską o jakość, czyli wyłącznie ze starannie wyselekcjonowanych, zdrowych, soczystych i dojrzałych owocówDoskonała gęstość i konsystencja, bogactwo całych owoców, naturalny kolor, harmonijnie dobrane kompozycje smakowe i obniżona zawartość cukru – to podstawowe zalety nowej serii Owocowej Rozkoszy. Najświeższa propozycja z pewnością przypadnie do gustu tym wszystkim, dla których dżem nie kończy się jedynie na truskawce. Polecamy nie tylko na kanapkę czy tosta, ale także do naleśników, deserów i wypieków.

Nowa seria smaków Owocowej Rozkoszy dostępna jest w wygodnych, 280 gramowych stylowych słoiczkach oznakowanych kolorowymi, nowoczesnymi etykietami, które przyciągają wzrok konsumentów i wyróżniają produkt na półce.

Producent: Scandic Food

Produkt: Nowe dżemy niskosłodzone w 3 smakach:pomarańcza z grejpfrutem, pomarańcza z imbirem oraz pomarańcza z ananasem i limonką; Marka: Owocowa Rozkosz; Masa: 280 g

Cena: 4,00 – 4,90 zł

Scandic Food

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.