Jim Beam & Cola teraz razem w puszce

Jim Beam and Cola

fot. CEDC

Firma CEDC rozszerza portfolio marki Jim Beam o produkt Jim Beam White & Cola. 

Jim Beam White & Cola to połączenie prawdziwego, amerykańskiego bourbonu z colą, czyli najpopularniejszy na świecie drink na bazie whiskey gotowy do wypicia. Produkt, który  osiągnął sukces w wielu krajach, min. w Australii i w Niemczech, teraz będzie można kupić także w polskich sklepach.

Jim Beam White & Cola to odpowiedź marki na oczekiwania konsumentów i trendy rynkowe. Produkt łączy dwie najszybciej rosnące kategorie alkoholu w Polsce – RTD i whisky. Skierowany jest głównie do młodych osób, które szukają nowości i często spędzają wolny czas poza domem, na imprezach i piknikach. To doskonała kompozycja o zbalansowanym smaku whisky i coli dostępna w wygodnym opakowaniu.

W ciągu ostatniego roku kategoria RTD wzrosła w Polsce o 35%, spożycie whisky zanotowało podobne wzrosty. Postanowiliśmy wykorzystać ten trend i zaproponować konsumentom bourbon Jim Beam White w postaci gotowego drinka z colą. Liczymy, że zdobędzie on uznanie obecnych konsumentów marki oraz zachęci do spróbowania osoby, które dotychczas nie sięgały po whiskey.

– mówi Zuzanna Łatacz, Młodszy Kierownik marki Jim Beam. 

Jim Beam & Cola, o 4,6% zawartości alkoholu, pojawi się w sprzedaży na początku marca b.r. i będzie dostępny w puszce o pojemności 330 ml. Jego wprowadzeniu na rynek towarzyszyć będzie wsparcie w postaci kampanii reklamowej w prasie handlowej, działań PR, aktywności w social media oraz materiałów POS.

CEDC

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.