Mleko Wiejskie bez laktozy od OSM Piątnica

Mleko Wiejskie bez laktozy OSM PiątnicaWraz ze wzrostem świadomości konsumentów systematycznie zwiększa się zapotrzebowanie na produkty bez laktozy. Na potrzeby wymagających klientów odpowiada OSM Piątnica, która poszerza ofertę o  pierwsze w Polsce, pełne witamin i wartości odżywczych świeże mleko – Wiejskie bez laktozy 1L.

Wiejskie bez laktozy 1L od OSM Piątnica to wyjątek na polskim rynku produktów bezlaktozowych. W przeciwieństwie do innych tego typu produktów, Wiejskie bez laktozy pozbawione jest charakterystycznego słodkiego posmaku. Smakuje ono dokładnie tak, jak znane wszystkim tradycyjne, świeże Mleko Wiejskie 2%. Konsumenci mogą zatem dowolnie stosować produkt, nie martwiąc się, że pozbawione laktozy mleko zmieni smak ulubionych potraw czy napojów. Tym samym Wiejskie bez laktozy idealnie sprawdzi się do płatków śniadaniowych, naleśników, kawy czy kakao.

Mleko pełne zdrowia

Wiejskie bez laktozy to jedyne na polskim rynku świeże mleko bez laktozy i najbardziej wartościowy tego rodzaju produkt pośród dostępnych w sprzedaży. Wszystko za sprawą zastosowania metody mikrofiltracji i pasteryzacji w niskiej temperaturze. Technologia ta powoduje, iż Wiejskie bez laktozy zawiera więcej składników odżywczych, smakuje jak mleko prosto od krowy, a przy tym jest pozbawione laktozy. Produkt dostarcza m.in. witamin: A, D, E, z grupy B oraz wapnia, magnezu, fosforu, cynku, potasu, a także bezcennych w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego – niezdenaturowanych białek serwatkowych. Białka serwatkowe wykazują działanie antyoksydacyjne oraz antynowotworowe. Dodatkowo przydatne są również w profilaktyce i leczeniu schorzeń metabolicznych.

Właściwości odżywcze wyrobu sprawiają, iż może on zagościć w jadłospisie tak dzieci, jak i osób starszych. Wiejskie bez laktozy zawiera znacznie mniej węglowodanów w porównaniu z mlekiem tradycyjnym, co jest istotne z punktu widzenia tych, którzy zwracają szczególną uwagę na wartość odżywczą spożywanych produktów. Wszyscy zmagający się z nietolerancją laktozy zyskają bezpieczny i pełnowartościowy wyrób.

Dodatkowy atut produktu stanowi opakowanie – wygodna butelka z uchem, chroniąca zawarte w produkcie witaminy oraz tłuszcze przed negatywnym działaniem światła.

Wiejskie bez laktozy to świeże mleko, dlatego też dostępne jest w sklepowych lodówkach. Produkt swoją świeżość zachowuje przez 5 dni od otwarcia w okresie przydatności do spożycia.

Wiejskie bez laktozy

Pojemność: 1l
Cena: ok. 4,80 zł

***
O firmie OSM Piątnica

OSM Piątnica to polska spółdzielnia mleczarska należąca do ponad 2 tys. rolników prowadzących gospodarstwa na Mazowszu, Kurpiach i Podlasiu. Spółdzielnia rozpoczęła swoją działalność ponad 65 lat temu i rozwija ją aż do dzisiaj, z każdą dekadą otwierając nowe rozdziały swojej historii. Wizja firmy od początku jej istnienia to dbałość o najwyższą jakość, naturalność i innowacyjność produktów. To właśnie pasja do natury, jej smaku i zaufanie milionów konsumentów pozwoliła założycielom firmy oraz obecnym właścicielom stworzyć jedną z najnowocześniejszych i najszybciej rozwijających się mleczarni w kraju i na świecie.

Oferta OSM Piątnica obejmuje szeroki asortyment produktów mleczarskich takich jak Serek Wiejski, którego jest pierwszym producentem w Polsce, świeże śmietany, ser mascarpone, świeże twarogi w klinku, serki do smarowania (marki Twój Smak, Twój Smak Puszysty i Milandia) oraz produkty fermentowane – jogurty naturalne, jogurty typu greckiego z owocami, kefiry oraz zsiadłe mleko. Piątnica to pierwsza w Polsce firma mleczarska, która wprowadziła na polski rynek Mleko Wiejskie w innowacyjnej butelce z uchem i świeże Mleko Ekologiczne – pochodzące z certyfikowanych gospodarstw ekologicznych z terenów Kurpi Zielonych.

OSM Piątnica

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Więcej w Laktoza, Mleko, Mleko bez laktozy, Nabiał, OSM Piątnica, Producent mleka
Marka Bakuś z loterią i kampanią wizerunkową

W ramach wiosennej komunikacji marka Bakuś prowadzi dwa rodzaje działań w mediach. Jednym z nich jest nowa, ciepła kampania wizerunkowa...

Zamknij