Zdrowe przekąski marki Siesta na wakacyjne wypady

Mieszanka bakaliowa SiestaRozpoczęły się upragnione wakacje! Cieszymy się z sezonu urlopowego, pakujemy walizki i wyjeżdżamy na zasłużony odpoczynek. W każdą podróż warto zabrać ze sobą naturalne i zdrowe przekąski, które dostarczą energii i będą mieć dobry wpływ na wypracowaną przed sezonem figurę. Bakaliowe propozycje marki Siesta, to idealny wybór dla fanów zarówno słodkich, jak i słonych smaków, którzy lubią zdrowe chrupanie.

Letnie menu – skomponuj je na nowo!

Wysokie temperatury, duża liczba letnich atrakcji w mieście, nadmiar codziennych obowiązków tuż przed urlopem – wszystkie te elementy wpływają na nasz ograniczony apetyt. Bardzo często właśnie latem zapominamy o niektórych posiłkach i je pomijamy. Tymczasem samo picie dużej ilości wody czy soków, choć zdrowe i potrzebne, nie wystarczy, by cieszyć się dobrym zdrowiem i samopoczuciem. Również latem pamiętajmy o regularnych posiłkach, obfitujących w sezonowe warzywa, owoce i chudy nabiał, który świetnie chłodzi organizm od wewnątrz.
Pestki dyni Siesta
Mały głód – duża sprawa

Przekąski są niezwykle ważnym elementem zbilansowanej diety, który sprawia, że utrzymujemy poziom cukru we krwi na optymalnym poziomie, a także dostarczamy organizmowi najwyższej jakości „paliwo” do działania. Nie warto bagatelizować znaczenia przekąsek, bowiem zbyt długie przerwy między posiłkami skutkują tym, że zjadamy jednorazowo dużo większe porcje, podjadamy słodycze albo pozwalamy sobie na kulinarne grzeszki wieczorem. Tymczasem właściwie zaplanowane posiłki (w tym np. dwie przekąski) pomogą utrzymać szczupłą sylwetkę i dostarczą niezbędnych mikro- oraz makroelementów. Zdrowe przegryzki to m.in. Bakalie Siesta, które można zabrać ze sobą wszędzie, w przeciwieństwie do świeżych owoców i warzyw. Suszona Żurawina, Mieszanki Bakaliowe albo Pestki Dyni są zdrową porcją witamin, a przy tym smakują po prostu wyśmienicie!

Żurawina suszona Siesta

Jedz mądrze w podróży, czyli przezorny zawsze ubezpieczony

Ekspresowe pakowanie na ostatnią chwilę, sprawdzanie, czy żelazko zostało wyłączone, a paszport schowany… któż z nas nie doświadczył tych pełnych napięcia chwil przed wyjazdem na urlop? Właśnie wtedy często „tracimy głowę” i zapominamy na przykład o przygotowanym rano prowiancie. Potem w czasie podróży kupujemy słodycze na stacjach benzynowych albo fast-foody. Tymczasem paczuszka smakowitych bakalii schowana w torebce „na zapas” albo wrzucona do plecaka dziecka wyjeżdżającego na kolonie – to mądry nawyk, który nawet w najdłuższej podróży na pewno nam się opłaci!

Produkty:
Siesta Mieszanka Bakaliowa: 90 g, cena: ok. 4,50 zł
Siesta Żurawina Suszona: 100 g, cena: ok. 4,60 zł
Siesta Pestki Dyni: 90 g, cena: ok. 4,00 zł

Colian

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Więcej w Bakalie, Bakalie Siesta, Colian, Mieszanka bakaliowa, Pestki dyni, Producent bakalii, Rynek bakalii, Siesta, Żurawina
Familijne wafle gofrowe marki Colian

Gofry to nieodłączny element wakacji. Kuszą nimi nadmorskie kurorty, miejsce deptaki czy górskie uzdrowiska. Gdy perspektywa urlopu jest odległa, a...

Zamknij