Zainspiruj się na wiosnę – sosy z linii Serowe Inspiracje marki Lactima

Sos serowy z ziolami LactimaRewolucyjne produkty spożywcze, łączące w sobie smak i wygodę użycia, każdego dnia udowadniają, że również ekspresowe gotowanie pozwala wznieść się na wyżyny sztuki kulinarnej. Dzięki nowej linii sosów – Serowe Inspiracje marki Lactima – okrasimy nasze menu szczyptą włoskiego smaku lub też zaprezentujemy je w bardziej wyrazistej odsłonie.

Na przekór rutynie

Nie od dziś wiadomo, że kluczem do apetycznego posiłku są starannie dobrane dodatki. Stworzone z myślą o aktualnych trendach kulinarnych sosy serowe marki Lactima: Sos serowy z ziołami włoskimi oraz Sos serowy pikantny sprawią, że każda potrawa w kilka chwil nabierze prawdziwie głębokiego aromatu.

Apetyczne sosy z linii Serowe Inspiracje marki Lactima dodadzą charakteru przekąskom takim jak meksykańskie nachos, japońska tempura, włoskie grissini, a także klasycznym chipsom i paluszkom. Ponadto czerpiąc inspiracje z sosów serowych marki Lactima podkreślimy smak sezonowych potraw z grilla, począwszy od kiełbasek, żeberek, karkówki oraz ryb, a na szaszłykach i zapiekanych warzywach skończywszy. Sos serowy pikantny LactimaDodatkowo, sosy serowe stanowić będą wyśmienitą bazę dla treściwych dressingów, dopełnią recepturę wszelkich dań mięsnych i makaronów. Idealnie skomponują się z domowymi burgerami, pomogą także w prosty sposób przygotować efektowne menu koktajlowe.

Sosy serowe z linii Serowe Inspiracje marki Lactima, to hit sezonu, który gościć będzie w naszej kuchni przez cały rok. W prosty sposób dopełnią smak najpopularniejszych dań stając się źródłem wielu kulinarnych inspiracji.

Sosy serowe z linii Serowe Inspiracje marki Lactima: Sos serowy z ziołami włoskimi, Sos serowy pikantny

Cena: ok. 2,89 zł/szt.

Lactima

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Więcej w Lactima, Sos serowy
Życie pełne zdrowia i smaku – Ser topiony Beauty z błonnikiem marki Lactima

Zdrowy tryb życia najczęściej kojarzy się z listą wyrzeczeń, szczególnie w kwestii diety. Jednak dzięki produktom o recepturze wzbogaconej cennymi...

Zamknij