Otwarcie supermarketu Netto w Bartoszycach

W czwartek 6 lutego br. sieć sklepów Netto otworzyła kolejny supermarket – tym razem w Bartoszycach (woj. Warmińsko-Mazurskie).

Sklep Netto w Bartoszycach został wybudowany w sąsiedztwie dyskontu Biedronka i całodobowego sklepu „Szerszeń”, tuż przy drodze krajowej nr. 51 (ul. Bema 33B) prowadzącej do przejścia granicznego w Bezledach.

Otwarcie placówki Netto wywołało duże poruszenie w liczących 25 tys. mieszkańców Bartoszycach i pobliskim Obwodzie Kaliningradzkim, z którego od czasu uruchomienia małego ruchu przygranicznego turyści chętnie przyjeżdżają na zakupy.

Zainteresowanie klientów nowym sklepem było tak duże, że czas oczekiwania w kolejkach mocno się dłużył. Organizatorzy otwarcia zadbali jednak o umilenie czasu, serwując klientom przekąski.

W nowo wybudowanym obiekcie znajduje się 5 kas. Działalność prowadzą także piekarnio-ciastkarnia Białowieżec oraz stoisko z wędlinami pod szyldem marki JBB.

Mirosław Szul / PrzeglądHandlowy.pl

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Więcej w Netto, Netto Bartoszyce, Otwarcie supermarketu, Sieci handlowe, Sklepy, Supermarket
Sieć supermarketów „Aldik” otwiera nowy sklep w Warszawie

Należąca do MAXIMA GRUPĖ sieć supermarketów „ALDIK“ otworzyła pierwszy sklep w stolicy. Jest to największy do tej pory sklep sieciowy,...

Zamknij