Pasta drożd​żowa z Grzybami Shit​ake od Primaviki​

Grzyby Shitake - Primavika

fot. Primavika

Firma Primavika, której specjalnością są produkty bezmięsne i ekologiczne, proponuje nowość, która z pewnością wprowadzi nieco egzotyki do codziennego menu. Nowa aromatyczna pasta drożdżowa do chleba od Primaviki to oryginalna kompozycja, zawdzięczająca swój wyrazisty i niepowtarzalny smak  zawartym w niej, prawdziwym Grzybom Shitake.

Grzyby Shitake są bardzo popularne w Japonii i Chinach, gdzie stosuje się je jako dodatek do sałatek, ryżu, sosów i potraw warzywnych. Od lat cenione są za swoje walory prozdrowotne i uważane za symbol długowieczności: zawierają bowiem dużo selenu, błonnika, białka i witaminy C oraz obniżają poziom cholesterolu.  Posiadają specyficzny smak, który doda charakteru każdej potrawie.

Ten nowy, bezmięsny produkt Primaviki skierowany jest nie tylko do wegetarian, ale także do zwolenników tradycyjnej kuchni. Drożdżowa pasta uwodząca swoim grzybowym aromatem świetnie komponuje się ze świeżym, jasnym lub ciemnym chlebem, tworzy także udany duet z bułką, bagietką a nawet słodkawą chałką! Jest doskonałą alternatywą dla tradycyjnych pasztetów.

Pasta drożdżowa Grzyby Shitake zamknięta jest w wygodnym, zakręcanym słoiczku, pozwalającym na łatwe przechowywanie oraz zachowanie świeżości oraz aromatu  produktu.

Cena: ok. 7,87 zł

Primavika

1 koment.

  • Kornelia
    26 Lis 2012 | URL komentarza | Odpowiedz

    podoba mi sie to,ze na tak ekskluzywny produkt to cena nie jest duza:)

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Więcej w Grzyby, Grzyby Shitake, Pasta do kanapek, Pasta drożdżowa
Hummus naturalny Primavika
Hummus naturalny od Primaviki

Hummus - niewiarygodne połączenie cieciorki, sezamu, oliwy i przypraw. Przepyszna pasta, niepopularna powszechnie w naszym kraju, za sprawą marki Primavika...

Zamknij